Castenray komt terug van 3fchier kansloze achterstand tweewïeleIb Postbaan 14 5861 CT Wanssum Tel. 0478-532166 Fax. 0478-532806 wij zijn wegens vakantie geslote van 13 t/m 24 oktober. 6e KLASSE BG Geysteren was tot afgelopen zondag de trotse koploper. Castenray kwam achter, zag de wedstrijd kantelen en overwon Geysteren. Castenray begon met een klein overwicht aan de wedstrijd. Alleen stond de verdediging niet helemaal op scherp, waardoor de stand binnen de kortste keren met 2-0 in het nadeel van ut twed was. Twee foutjes in de verdediging straften de Geysterse voorwaartsen genadeloos af. De elf van Casele bewaarden echter de rust en al snel werd de achterstand kleiner gemaakt. Een verdwaalde bal werd door Marcel opgepikt en net hard genoeg langs de keeper in de rechterhoek geplaatst. Een corner, perfect genomen door Frank, werd bij de eerst paal doorgetikt door Xavier, waarna René de bal hard in het dak van het doel knalde. Nog voordat het rust was, had Castenray de rollen al omgekeerd en van een 2-0 achterstand op een 3-2 voorsprong gekomen. Een vloeiende aanval ging via Björn naar Xavier, die alleen voor de keeper de bal beheerst binnenschoot. Offensief Na rust volgde een zwaar offensief van Geysteren. Het vierde kwartier stond de verdediging van Castenray zwaar onder druk maar hield voortreffelijk stand. Doordat de Castenrayse aanval niet de bevrijdende treffer maakte, bleef er hoop voor Geysteren. Toen Xavier na een mislukt voorzet van Marcel de afgeslagen bal oppikte en voor de tweede keer de doelman versloeg was het gedaan met het Baronverzet. Het tweede voetbalde de rest van de wedstrijd gecontroleerd uit en scoorde passant nog twee maal. Eerst maakte René een schitterende lob die de keeper volledig verraste. Daarna bracht Marcel na een pass van Gary Glitter het totaal van Castenray op 6 door alleen voor de keeper in de korte hoek te mikken. Ranglijst Door deze overwinning sluipt Castenray langzaam naar boven op de ranglijst. Na een valse start, de eerste twee wedstrijden werden verloren, zijn er nu vier wedstrijden op rij gewonnen. Speler/coach van Osch: "Van deze wedstrijd moet geleerd zijn. Niet meer zo slap beginnen. Volgende week wacht de loodzware wedstrijd tegen de Stormvogels, dan moeten we weer vol aan de bak, maar dan vanaf het begin. Ik denk dat dat team een serieuze titelkandidaat GEYSTEREN 1 - CASTENRAY 2 2-6 (2-3) Doelpunten: 5. Geysteren (1-0); 11. Geysteren (2-0); 19. Marcel Dinghs (2-1); 33. Xavier Weijs (2-2); 41René Marcellis (2-3); 65. Xa\ ier Weijs (2-4); 84. René Marcellis (2-5); 87. Marcel Dinghs (2-6). Kaarten: geen. Toeschouwers: 12. Topscorers: 1. Xavier (5); 2. Marcel (4); 3. René, eigen doelpunt (3); 5. Frank, Ruud (1). Opstelling: Jan van Rhee; Bas Geerets, John Reynders, Bart Emonts en John Marcellis; René Marcellis, Frank Weijs en Xavier Weijs; Pepijn Houwen (46. Thijs Arts), Björn Vroemen (67. Ron van Osch) en Marcel Dinghs. Door KEES JANSMA Genadeloos is. Droom zacht, Geysteren KI

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 4