-19- j? OUDERENBOND Volksdansen met volksdansers uit "Schuttersveld" Op maandag 23 oktober a.s. komt op onze uitnodiging de volksdansgroep van het "Schuttersveld" op bezoek. Wij hebben ook de Castenrayse bewoners van Schuttersveld via De Schans en familieleden uitgenodigd om mee te komen. We rekenen op een flinke groep gasten. Voor vervoer wordt gezorgd evenals voor koffie met koek. Ook mensen uit Castenray, die eerder meegedanst hebben, nodigen wij uit om deze middag naar De Wis te komen. Wij zullen proberen om er voor iedereen een gezellige middag van te maken. Aanvang 14.00 uur Verkeersles; woensdag 25 oktober 2000 Autorijschool Jenniskens heeft aangeboden om op woensdag 25 oktober a.s. voor ons een middagbijeenkomst te organiseren over verkeer en dan vooral over de nieuwe rotonde, wel of geen voorrang, nieuwe regels en borden, enz. Deze middag is zowel voor voetgangers, fietsers alsook voor automobilisten interessant. We rekenen dus op grote belangstelling. Aanvang 14.00 uur. Bezoek Intratuin Venray Op donderdag 23 november a.s. zijn we uitgenodigd voor een rondleiding door Intratuin met alles wat er te bieden valt. Het is een voormiddag excursie, zodat onze kaartmiddag gewoon kan doorgaan. Te zijner tijd meer hierover, maar u kunt deze datum alvast vrijhouden. Reanimatiecursus We zijn van plan om in januari 2001 een reanimatiecursus te laten verzorgen door de reanimatie-afdeling Limburg. Deze cursus bevat 3 lessen: le les theorie 2e les oefenen op pop 3e les eenvoudig examen De onkosten zijn f 40,- per persoon, inclusief les - zaalhuur - koffie. Heeft u belangstelling voor informatie of deelname dan kunt u terecht bij Truus Tacken, tel. 571249. Maximaal kunnen er 15 deelnemers meedoen. FANFARE DORPSKLANK" In verband met de herfstvakantie is er deze week géén repetitie bewmg! Jf.nf.r. II I #»#r#sKlank f cflif enray ■u

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 19