-6- GROTE CLUBACTIE Rabobank Zevenrode S.V.C. afd. Korfbal De komende dagen zullen leden van S.V.C. afd. korfbal Castenray loten verkopen voor de "Grote Clubactie". Door deze loten te kopen, steunt u onze vereniging. De prijs van de loten is f 5per stuk, waarvan f 4 rechtstreeks voor onze veremgmg is. Er zijn prachtige prijzen te winnen, met als hoofprijs f 200.000 ,- Naast de talloze andere prijzen, kunt u ook gebruik maken van de op het lot vernielde kortingsbonnen. De trekking vindt plaats op 9 november 2000 en zal t.z.t. gepubliceerd worden STEUNT U OOK ONZE SPORTVERENIGING Wereldwijd in aandelen beleggen is nu wel heel erg aantrekkelijk. Want met het nieuwste GarantFund van de Robeco Groep belegt u in Europa, Jappan en de V.S. Naast de garantiewaarde van eur 50 krijgt u de unieke garantie dat de index die het beste resultaat behaalt, op de einddatum het zwaarst meeweegt. Zo zit u altijd goed. De waarde van uw belegging kan fluctueren. In het verleden behaalde resultaten bieden geen garantie voor de toekomst. Tel(0478)- 530 496 of E-mailrabobank.zevenrode@tref.nl Inschrijven kan van 30 september t/m 16 oktober 2000, 17.00 uur. De inschrijving kan vervroegd worden gesloten. Informeer daarom snel bij de adviseur van de Rabobank of kijk op internet: www.rabobank.nl. o rr S.V.C. afd. Korfbal •1 Onderdelen van de Rabobank Groep die als effecteninstelling zijn aan te merken zijn geregistreerd bij de Stichting Toezicht Effectenverkeer te Amsterdam. Genoemd fonds is in het bezit van een vergunning van De Nederlandschc Bank op grond van de Wet Toezicht Beleggingsinstellingen. Uw beslissing om in te schrijven op deze belegging dient u uitsluitend te baseren op de inhoud van het prospectus, dat verkrijgbaar is bij de Rabobank.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 6