Raar scoreverloop in de zaridbakwedstrijd tegen Vitesse RUIME PARKEER PLAATS! VITESSE'08 7 - CASTENRAY 2 4-5 (3-3) Doelpunten: 3. Frank Weijs (0-1); 4. Marcel Dinghs (0-2); 6. Vitesse (1-2); 11. Xavier Weijs (1-3); 28. Vitesse (2-3); 40. Vitesse (3-3): 60. Vitesse (4-3); 71Ruud van C.aal (4-4); 79. Xavier Weijs (4-5). Kaarten: 49. geel (Caro Versteegen) wegens duwen; 65. rood (Caro Versteegen) wegens te vroeg nemen vrije trap. Toeschouwers: 6. Opstelling: Jan van Rhee; Bas Geerets, John Reynders Bart Emonts en René Marcellis (46. John Marcellis); Xavier Weijs, Caro Versteegen en Frank Weijs; Ruud van Gaal, Marcel Dinghs en Björn Vroemen. Bijzonderheid: de wedstrijd begon 20 minuten te laat vanwege niet op tijd aankomen spelers Castenray. Door KEES JANSMA 6e KLASSE B De wedstrijd van afgelopen zondag had meer iets weg van een spelletje in een zandbak. De gemeente Gennep was naar mijn mening iets te royaal geweest met de 'bezanding' van het plaatselijke voetbalterrein. Zelfs het hoofdveld oogde als strand. Hoogstaand Het was dat de zon niet hard scheen, anders waren er vast wel enkele kinderen met emmers en een schepjes gekomen om een zandkasteel te bouwen. Door het vele zand werd het voetbal van Castenray 2, wat bekend staat als hoogstaand, snel en technisch, zwaar gehinderd. In de beginfase was dat echter nauwelijks merkbaar. Al na een paar minuten snelde Björn naar de achterlijn en trok de bal voor op Frank. Deze mikte precies in de linkerhoek buiten het bereik van de eigenaardig reagerende keeper. Eén minuut later leek ut twed al op rozen te zitten: door een slim steekpassje van wederom Björn, kon Marcel alleen voor de doelman simpel de 2 0 aantekenen. Door deze snelle voorsprong was de verdediging kennelijk al in slaap gesust: de aansluittreffer was een feit. Xavier zorgde weer voor marge van twee doelpunten door de keeper af te troeven. Bij een terugspeelbal treuzelde de doelman te lang en Xavier schoot zonder pardon de bal voor de voeten van de keeper weg het doel in. Toch was deze voorsprong voor rust al weer weggewerkt door de gastheren uit Gennip. Nadat ze eerst weer aansluiting hadden gekregen, kwamen ze op gelijke hoogte juist op het moment, toen de Castenrayse defensie eindelijk de chaos van het begin een beetje had weggewerkt en eindelijk stabiel leek te zijn. Staaltje De tweede helft begon nog slechter voor Castenray dan de eerste eindigde. Na een kwartier schoot Vitesse zich naar een 4-3 voorsprong. Toen Twee vijf minuten hierna verder moest met 10 man, liet het een staaltje vechterskunst zien. Eerst werd een mooie treffer van Björn terecht afgekeurd wegens hinderlijk buitenspel van Ruud. Toen Frank echter een strakke pass op diezelfde Ruud gaf, tikte deze knap de gelijkmaker binnen. Met nog zo'n 10 minuten op de klok, vond matchwinner Xavier na knap doorzetten op de linkerkant in tweede instantie de weg voorbij de keeper. Coach Het is nog zeer de vraag hoelang Ron van Osch nog zal fungeren als coach. De door blessures geplaagde speler van het eerste elftal treedt nu op als de man met visie. Na een aarzelende start lijkt van Osch zijn team op het juiste spoor te hebben gekregen. "Al loopt nog niet alles zoals ik wil, de bezieling is weer een beetje terug aan het keren. En juist dat heb ik de laatste tijd gemist bij dit elftal," aldus van Osch. OPENINGSTIJDEN DEURNESEWEG 134, YSSEISTEYN. TEL 0478 - 541513 Maandag: 13.00 lot 18.00 u. Dinsdag t/m vrijdag: 9.00 lot 12.00u en van 13.00 lot 18.00 u. Zolerdag: 9.00 tot 17.00 u. Nipte overwinning Castenray Diepvrieshuis

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 4