- 13- Handboogschutterij "De Batavieren" Castenray. FANFARE DORPSKLANK Receptie. Voor de personen die mee naar de receptie van de Ruiterclub "De Eendracht'' willen gaan tergelegenheid van het Limburgs kampioenschap 4-tal klasse BCDE-M, we vertrekken om 20.00 uur vanuit Cafe Het Doelhuis. Toernooi Griendtsveen. Zaterdag 14 October nemen we deel aan 't toernooi van Uitspanning Griendtsveen, we vertrekken om 17.15 uur. Toernooi Houts Welvaren Helmond. Dinsdag 17 October nemen we deel aan 't toernooi van Houts Welvaren Helmond, het bestuur en wedstrijdcommissie rekend er op dat de schutters allemaal meegaan. We vertrekken om 19.00 uur.(punten tellen mee voor de onderlinge competitie) Mededeling: Schutters denk er aan de Handboog-competitie begint ook weer bijna namelijk begin november 3 en 4 nov. Repetities f7"""'" Op donderdag 12 okt. a.s. is er weer repetitie. We beginnen zoals altijd om 20.00 uur. Kun je niet meldt je dan tijdig af bij Fiet Arts. tel.571525. Benoeming voorzitters Tijdens een ingelaste ledenvergadering op 23 sept. j.l. is John Versteegen gekozen tot voorzitter van fanfare Dorpsklank. De beslissing was unaniem, er was geen enkele tegenstem. We feliciteren John met zijn benoeming en 2oals hij zelf zei;"We gaan er voor". Serenade Lisaburgs Ka»pioens 4-tal 13 okt. a.s.; Op vrijdag 13 oktober is er een receptie voor het Limburgs Kampioens 4-tal in de Wis. We komen om kwart voor 8 bij elkaar in de Wis om serenade te brengen aan dit viertal. Zorg dat iedereen op tijd is Oud papier 28 okt. a.s.r Op zaterdag 28 okt. a.s. wordt er weer oud papier ingezameld. Zoals vanouds staat de container bij Piet Arts aan de Tunnelweg. De helpers zijn deze maand: John Versteegen, Thijs Marcellis en Marjan Houwen. De helpers worden verzocht om tijdig, t.w. 9.30 uur aanwezig te zijn. Als je verhinderd bent zorg dan zelf voor vervanging. Voorlopig programma* 13 okt. Receptie ponyclub 28 okt. Oud papier. Helpers: John Versteegen. Thijs Mareellls en Marjan Houwen. 18 nov. Ceciliaviering met H. Mis. «J «iris l<! a n[< I

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 13