-II - Basisschool 'De Stek' :Mededelingen: Kledinginzameling De kledinginzameling had een totaal gewicht van 1675 kilogram. Wij hebben daar een bedrag van ruim fl 1200,- voor ontvangen. Een ieder hartelijk dank voor zijn of haar bijdrage. De volgende kledinginzameling zal zijn op woensdag 13 december aanstaande Adreswijziging Juffrouw Riet verhuist naar Venray. Haar nieuwe adres is Herik 17, 5803 EK Venray. Haar telefoonnummer blijft ongewijzigd. Meteen na de herfstvakantie is zij op maandag en dinsdag niet aanwezig. Zij heeft dan verlof in verband met de verhuizing. Zij wordt dan vervangen door juffrouw Gemma. Juffrouw Jacqueline werkt op donderdag 26 oktober in basisgroep 1. Schansen in herfstvakantie De kinderen van groep 7 en 8 worden donderdag 19 oktober om 9.30 uur op school verwacht. Samen met juffrouw Ria Maes worden dan de schansen geniet en verdeeld voor bezorging. Voorlichtingsavond groep 8 In verband met de keuze voor het vervolgonderwijs is er op dinsdag 24 oktober een voorlichtingsavond voor de ouders van de kinderen van groep 8. De aanvang van deze avond is 19.00 uur Bijeenkomst Eerste Heilige Communie Ook op dinsdag 24 oktober, direct na de herfstvakantie, is er een bijeenkomst over de Eerste Heilige Communie. De ouders van de kinderen worden dan om 20.00 uur op school verwacht. De agenda voor die avond brengen de kinderen mee naar huis. Schilderwerk De schilders zijn bezig geweest met het belangrijke schilderwerk aan de buitenzijde van ons schoolgebouw. Dit was geen volledig onderhoud, maar met name het schilderen van de onderdorpels van de ramen en het repareren van wat 'zwakke' plekken. De Herfstvakantie Een volle week vakantie staat voor de deur. Als alles volgens plan verloopt wordt de CV van school gedurende de vakantie vervangen. Ook komt juffrouw Ger voor anderhalve dag vast terug op 'De Stek'. Wij zijn blij voor haar dat zij haar werkzaamheden weer kan opnemen. Zij gaat op maandagmiddag met groep 4/5 mee naar het zwembad. Op dinsdagmiddag en woensdagmorgen werkt zij in groep 7/8. En tot slot wensen alle meesters en juffrouwen alle kinderen en hun ouders een hele fijne herfstvakantie met mooi en gezond weer toe! Team basisschool 'De Stek' Vrijdag 13 okT. Diegene die willen meegaan naar de receptie van het 4-tal van Ponyclub "de Eendracht" ,om 20.00 uur verzamelen "de Wis".

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 11