10 Piet. 1 L.V.B. Hapjesavond; 25 oktober a.s.; aanvang 20.00 uur Deze avond gaan we samen met Rieky van Dijk op de griekse toer. We zullen veel te weten komen over verschillende lekkernijen uit dit zonnige land. Opgave voor 23 oktober a.s. bij Gert Classens, tel. 571474. Eigen bijdrage tussen f 5,-- en f7,50. We hopen veel dames op deze hapjesavond te verwelkomen! De 12 plagen van SSG1 (schon, snel en gezellig) Zondag moesten we het opnemen tegen de Peelkorf. Met drie geblesseerden mensen op de bank, Luus, Lonneke K. en Winke en de rest in het veld kwamen we op een ietwat vertekende eindstand van 1-12 uit. Voor alle tegengoals hebben we eigenlijk wel een verklaring dus die willen we ook graag uit de doeken doen: 1Loes had last van een dikke kater die ze niet kon laten verdwijnen 2. Loes was haar sport-bh vergeten en moest het dus zonder doen, 3. Joan was in een twijfelbui. Scoren, toch maar niet scoren. Tegenstander laten scoren of toch maar niet. Helaas koos ze deze middag voor die dingen die alleen maar in ons nadeel werkten. 4 Luus nam plaats op de bank, omdat ze bang was om vandaag niet 3 maal te scoren. 5. Lonneke P was met haar gedachte al bij de Nacho's vandaar haar nieuwe naam Nacho 6 Nacho Piët had niet haar normale ochtendritueel afgewerkt, waardoor de koffie haar dwarszat en ze iets anders miste. 7. Eelke had de avond ervoor teveel thee gedronken, waardoor ze tijdens de wedstrijd te veel druk op de blaas had. 8. Sindy was niet uitgeweest, dus had haar spieren de avond tevoren niet goed opgewarmd. 9. Vivian miste haar kleine meid, die haar enkele wedstrijden geleden nog zo goed aanmoedigde 10 Naast het feit dat Winke geblesseerd was, had ze anders moeten werken en had dan niet op tijd aanwezig kunnen zijn (maar niet heus). 11. Lonneke K. is nog steeds geblesseerd en Luus moest het ook af laten weten vanwege pijn tn de rug en met het vooruitzicht op haar bruiloft 12. De zusjes Smits hebben kei goed hun best gedaan, maar hadden eigenlijk niets aan ons. Jullie lezen het wel, allemaal factoren die we zelf niet in de hand hadden. Had dit zich allemaal niet voorgedaan, dan hadden we met 1-0 gewonnen. De winning goal kwam van Kerstin Ze kan het zelf nog steeds niet geloven, dat haar afstandsschot in de korf belandde. Maar het was toch echt zo. We hopen dat we de volgende keer niet meer te kampen hebben met deze plagen en het geluk ons tegemoet zal lachen!. Zondag spelen we wederom thuis om 13.00 uur, maar nu tegen de Flamingo's. Deze eenbenige diertjes nemen op het moment de eerste plaats in. We gaan er helemaal voor en zullen zien waar dit in resulteert. Groetjes A A

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 10