7 Basisschool 'De Stek' kapsalon Jeanne Stevens Hoofdstraat 44 5808 AV Oirlo Tel. 0478 - 571709 Herinrichting school Met z'n allen zijn we volop bezig om een aantal lokalen opnieuw in te richten. Het lokaal -naast basisgroep 2 is zoals u weet het wissellokaal geworden. Dit lokaal zijn we aan het herinrichten, maar ook het lokaal van groep 5 en 6. Daarnaast willen we de personeelskamer, het documentatie centrum en de directiekamer opnieuw inrichten,.waarbij we eenheid van meubilair nastreven. Ook moet er in de personeelskamer een goede werkplek komen voor de coördinator leerlingenzorg. Groep 7 en 8 zitten inmiddels in het nieuwe lokaal. Daarbij hebben we tweedehands een aantal kasten gekocht. Enkele daarvan willen we op termijn weer vervangen door nieuwe. Het wissellokaal wordt vooral gebruikt door groep 4, maar ook andere groepen of groepjes kinderen kunnen er fijn gebruik van maken. Speelplaats Ouders en teamleden zijn bezig geweest met het verder in orde maken van de speelplaats. Vorige week donderdagavond zijn de speeltoestellen geplaatst. Zaterdagmorgen zijn de bakken rondom de speeltoestellen aangevuld met 18 kuub boomschors. Het is ook de bedoeling om binnenkort nieuwe bankjes te plaatsen. Voor ons als teamleden is het een aardigheid om te zien hoe fijn de kinderen kunnen spelen op hun speelplaats. Voetballen met een tennisbal, rijden om en achter de schuttingen, gezellig kletsen in het huisje, klimmen, glijden, spelen in de zandbak. De mogelijkheden zijn legio. School fotograaf Maandag 9 oktober komt de schooifotograaf op 'De Stek'. Die dag worden er groepsfoto's gemaakt, maar ook foto's waar uw kind alleen op staat en/of samen met andere kinderen uit het gezin. Er worden deze dag alleen maar schoolfoto's gemaakt. Dat wil zeggen foto's van kinderen van basisschool 'De Stek'. Team basisschool 'De Stek' Geopend: Woensdag 13-17 uur Donderdag 9-17 uur Vrijdag 8-17 uur Zaterdag 9-12 uur

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 7