FANFARE DORPSKLANK Zaterdag 7 oktober van 13.00 tot 16.00 uur!! Castenroyseweg 14 Repetitie: Op donderdag 5 okt. a.s. is er weer repetitie. We beginnen zoals altijd om 20.00 uur. Kun je niet meldt je dan tijdig af bij Piet Arts, tel.571525. Benoeming voorzitter: Tijdens een ingelaste ledenvergadering op 28 sept. j.l. is John Versteegen gekozen tot voorzitter van fanfare Dorpsklank. De beslissing was unaniem, er was geen enkele tegenstem. We feliciteren John met zijn benoeming en zoals hij zelf zei:"We gaan er voor". Concert gemeenschapshuis Leunen 1 okt.j.l. Afgelopen zondag hebben wij samen met muziekkorpsen uit Leunen. Oirlo en Merselo een concert verzorgd. Fanfare Dorpsklank mocht de spits afbijten, gevolgd door Harmonie St. Catharina uit LeunenVeulen en Heide. Na de pauze was de beurt aan Oirlo en Merselo. Het was een avond waar elke muziekliefhebber van heeft genoten. Het gespeelde repertoir was licht en zeer gevarieerd. Een avond die voor herhaling vatbaar is. Oud papier 28 okt. a.s.: Op zaterdag 28 okt. a.s. wordt er weer oud papier ingezameld. Zoals vanouds staat de container bij Piet Arts aan de Tunnelweg. De helpers zijn deze maand: John Versteegen, Thijs Marcellis en Marjan Houwen. De helpers worden verzocht om tijdig, t.w. 9.30 uur aanwezig te zijn. Als je verhinderd bent zorg dan zelf voor vervanging. Voorlopig programma: 13 okt. Receptie ponyclub 28 okt. Oud papier. Helpers: John Versteegen, Thijs Marcellis en Marjan Houwen. 18 nov. Ceciliaviering met H. Mis. Tel: 0478-571941 r»

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 19