18 Let the sun shine!!! Zondag 24-9 ontmoetten wij Lottum op de groene grasmat op de kamp. We waren onbekend met onze rivalen, maar waren ervan overtuigd dat ons heel wat te wachten stond. Er waren aardig wat supporters die ons aan kwamen moedigen. Lonneke K. en Winke namen nog steeds plaats op de pijnbank waardoor de andere acht in de basis stonden. Daarnaast hadden we nog twee reserves op de bank zitten, Yvonne en Rianne. De zon stond hoog aan de blauwe hemel en belemmerde een beetje ons zicht. Gelukkig waren wij niet de enige die daar last van hadden. Lottum kampte namelijk met hetzelfde probleem. Luus leek hier echter geen last van te hebben en wist door middel van een doorloopbal de spits af te bijten in de wedstrijd en de 1-0 op het scorebord te doen verschijnen. Lottum liet zich niet kennen en kwam langs zij. Kerstin vond dat het tijd werd om korte metten te maken met haar meisje. Ze liet dan ook op sportieve wijze zien wie de baas was en tekende de 2-1 achter haar naam. Wederom had Lottum een antwoord terug en was het weer gelijk. Luus was ook weer in een echte 'scoring mood' vandaag. Door middel van een uitwijkbal wist ze haar meisje op het verkeerde been te zetten en kon ze haar loepzuivere schot in de korf zien vallen. Lottum bleef irritant en wist voor de derde keer deze wedstrijd de stand gelijk te trekken. Lonneke P. vond dat het tijd werd om uit te lopen en Lottum definitief van ons af te schudden. Onder het motto 'geen woorden, maar daden' maakte ze dit waar door in korte tijd twee maal te scoren en een kloof te graven. Luus pakte de schup en hielp Lonneke P. een handje door de kloof nog groter te maken. Ook deze wedstrijd wist ze weer (minstens) 3 maal te scoren. Van een mede-collega had ze ook te horen gekregen dat we minder dan drie doelpunten ook niet van haar accepteerden. Ondanks de grote druk die dus op haar schouders rustte, kon ze dit deze wedstrijd dus weer waarmaken. Vivian, die helemaal blij was dat haar kleine meid haar vanaf de supportersbank toejuichte, wist haar doorloopbal mooi af te ronden (7-3). Carmen kraaide er op los en gaf Vivian een baby- five! We waren blij dat we een mooie voorsprong hadden uitgebouwd, want in het laatste gedeelte van de wedstrijd wist Lottum zich nog goed terug te vechten. Ze wisten dan ook nog twee keer tot scoren te komen. Met een 7-5 eindstand sprongen we elkaar juichend in de armen. Met een tevreden gevoel konden we nog gezellig een drankje nuttigen in onze kantine'. A.s. zondag om 13.00 uur in Casele staat de wedstrijd tegen Peelkorf op het programma. Een taaie tegenstander die zeker in staat is om ons van de eerste plaats te verwijderen. We hopen dan ook op wat steun van jullie als supporters! Dus: Be there en watch! Groetjes A A

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 18