FANFARE "DORFSKLANK" -17- Nottelman Rijschool Venray Auto-en motorrijschool Vanaf 10 dagen het rijbewijs Nottelman Rijschool Gratenstraat 7, Venray Tel. 0478 584359 Ingelaste vergadering 28 sept, a.s.s Op donderdag 28 sept. a.s. hebben we een korte ledenvergadering, waarvoor iedereen al een uitnodiging heeft ontvangen. De vergadering begint om 19.30 uur en duurt tot ongeveer 20.00 uur. Repetitie: Op donderdag 28 sept. a.s. is er weer repetitie. We beginnen zoals altijd om 20.00 uur. Kun je niet meldt je dan tijdig af bij Piet Artste 1.571525. Oud papier 30 sept. a.s.: Op zaterdag 30 sept. a.s. wordt er weer oud papier ingezameld. In verband met het huwelijk van Jeanette Arts staat de container niet bij Piet Arts aan de Tunnelweg, maar op het terrein van de Numac aan de Lollebeekweg. De helpers zijn deze maand: Erik Thielen, Sandra Classens en Hay Dinghs. De helpers worden verzocht om tijdig, t.w. 9.30 uur aanwezig te zijn. Als je verhinderd bent zorg dan zelf voor vervanging. Serenade huwelijksfeest Jeanette Arts en John Vergeldt 30 sept.a.s.: Op zaterdag 30 september a.s. stapt ons lid Jeanette Arts in het huwelijksbootje. Voor ons een reden om een muzikale hulde te brengen. We vertrekken in tenue om half 8 met eigen auto's bij de Wis naar De Oude Lind in Horst. We rekenen op een goede opkomst. Concert in Leunen op 1 okt.a.s. In verband met het vervallen van het Gemeente toernooi hebben enkele korpsen toegezegd mee te werken aan een alternatief concert. Voorop staat een muziekkeuze met een publieksvriendelijk karakter. Op zondag 1 okt. a.s. vindt dit concert in Leunen plaats, verzorgd door de fanfares uit Merselo, Oirlo, Castenray en Leunen. Castenray en Leunen nemen het eerste gedeelte van dit concert voor hun rekening en wel vanaf 18.00 uur tot 20.00 uur. Daarna is de beurt aan Merselo en Oirlo. We vertrekken in tenue om half 6 met eigen auto's vanaf de Wis naar het Gemeenschapshuis in Leunen. Zorg dat je tijdig aanwezig bent We wensen alle leden en muziekliefhebbers een gezellige muzikale avond Voorlopig programma: 28 sept. Korte ingelaste ledenvergadering. 30 sept. Oud papier. Helpers:E.Thielen, S.Classens en H. Dinghs. 30 sept. Serenade huwelijk Jeannette Arts en John Vergeldt. 1 okt. Concert korpsen uit Leunen, Merselo, Oirlo en Castenray te Leunen RIJSCHOLEN':

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 20