- 15 - OUDERENBOND Programma: Handboogschutterij "De Batavieren" Castenray Bedevaart naar Wittem maandag 9 oktober a.s. De opgave voor deelname om op bedevaart te gaan naar Wittem, loopt zo goed dat we een extra bus gecharterd hebben. Er hebben 79 mensen te kennen gegeven dat ze mee willen. Wij als organiserende vereniging vinden dit geweldig. Nu we 2 bussen besproken hebben, zijn er nog enkele plaatsen vrij, maar nu is het wel: VOL IS VOL. Als u nog mee wilt kunt u nog contact opnemen met mevr. Mie Thielen, Horsterweg 54a, tel. 571340. 12.45 uur vertrek met de bus bij de kerk in Castenray. In restaurant Oud Wittem koffie met vlaai. 15.00 uur een dienst in de kerk en als we iets te zegenen hebben, dan kan dit ook. Na de dienst is er een korte pauze in Wittem; vervolgens wordt onder leiding van de buschauffeur een mooie route gemaakt door het Limburgse mergelland. Tot slot volgt een diner in Baexem. Thuiskomst 20.45 uur. Onkosten f 50,— inclusief bus - koffie en vlaai - diner. Volksdansgroep Schuttersveld Op 23 oktober a.s. komt de volksdansgroep van "Het Schuttersveld" uit Venray op onze uitnodiging een middag met ons volksdansen. Wij hebben tevens aan de leiding van de dansgroep gevraagd om ook de "Castenrayse bewoners" van het complex uit te nodigen voor deze, naar verwachting, gezellige middag. De deelname is gratis; voor vervoer zorgen wij. Hebt u dus iemand woonachtig in Het Schuttersveld, laat hen dan weten dat ze van harte welkom zijn en dat ze zich opgeven bij de dansleiding in Het Schuttersveld. Er wordt dan gezorgd dat iedereen mee kan komen. 25 oktober a.s. verkeersles Autorijschool Jenniskens ****Dinsdag 03 oktober Onderlinge Competitie, Aanvang 20.00 uur. ****Vrijdag 06 oktober le ronde N.H.B. Beker te Grashoek(le zestal) Vertr 18.45 uu Uitslag Willem Teil Toernooi Qirlo. Vrijdag 22 sept zijn we met 9 schutters naar Oirlo geweest, en er de volgende resultaten behaald. De Batavieren 1 behaalde 1306 punten met Jan Vollenberg als hoogste schutter met 235 punten. De Batavieren 2 behaalde 546 punten met 3 schutters, met Bert Geerets als hoogste schutter met 200 punten. beweging!

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 19