16 Wat is het weer een feest vandaag!! Door een communicatiestoornis lagen we afgelopen zondag om 10.30 uur nog in ons bed te meuren, terwijl we eigenlijk al in Vlierden op het veld hadden moeten huppelen. Dit was een foutje (bedankt) van onze kant, maar gelukkig gaf DOT ons de kans gaf om onze koppositie te handhaven. Dus stonden we woensdagavond op de groene grasmat in Vlierden. Omdat Lonneke K. en VVinke nog geblesseerd zijn, kregen we versterking van de zusjes Smits. Trainer Jan van An waarschuwde ons van tevoren om vanaf het begin goed op te letten, omdat DOT altijd een felle starter is. Dit bleek ook deze bewuste avond weer het geval, want binnen lno time' keken we tegen een 2-0 achterstand aan. Lonneke P. had honing aan de kont, waardoor Joan als vanzelf achter haar aan zoemde. Dit maakte dat laatstgenoemde vrij kwam en de bal in het gaatje kon prikken. DOT stoomde vervolgens door naar een 5-1 voorsprong. We gaven het rog niet op. Lonneke P. haalde de druk van de ketel door met een uitwijkbal voor de tweede blauwe treffer te zorgen. Met deze tussenstand (5-2) gingen we de rust in, en na de rust waren we vastbesloten om onze achterstand om te gaan buigen. Uuuuh..vergeet je onderbroek niet- Kerstin nam hierin het voortouw en wist vanaf een prachtig opgezet U-tje haar doorloopbal af te maken. Luus, die v an de laatste jaren nog heel wat doelpunten in te halen heeft, begon deze inhaalrace door voor de 5-4 en 5-5 te scoren. Joan die het leven tegenwoordig van een zonnige kant ziet, liet ook voor ons het zonnetje schijnen door uit een vrije worp ons voor het eerst in de wedstrijd op voorsprong te brengen. Spetter Kerstin baande zich een weg door het lompe groene knollenland en vergrootte onze voorsprong naar 5-7. Het is duidelijk dat Luus zich weer thuus voelt binnen de lijnen, want ook de 5-8 kwam door middel van een doorloopbal op haar naam. Sindy-doe eens een dier na- volgde dit goede voorbeeld van haar vakgenootje en gaf een duplicaat af. DOT voelde zich nog niet verslagen en vocht zich terug naar 6-9. Het was erg spannend met nog tien minuten op de klok, er kon immers nog van alles gebeuren. Doordat Kerstin een moeilijk gespeelde bal uit de lucht kon opvangen, maar niet helemaal stabiel kon blijven, werd ze gesandwiched door twee dames van de verkeerde kant. Ze kon via een rolballetje nog net Loes Stoeipoes bereiken die zonder dame (deze had zich immers vermengd in de sandwich) vanaf afstand de 6-10 scoorde. Zo leuk het er dus op dat we na 3 verloren wedstrijden tegen DOT eindelijk weer eens zouden winnen. Deze droom werd ook werkelijkheid, dat het nog 8-10 werd is slechts voor de statistieken. We willen de zusjes Smits bedanken voor hun inzet! Onze koppositie is nu behouden en zal verdedigd moeten worden tegen Lottum (24-9)! Nadat we met enkele correspondenten in Castenray hadden gesproken over onze verslagen, kwam er uit dat de verslagen te lang waren om te lezen. L.S. (naam bij redactie bekend) is een van de slachtoffers die zijn brein er op een gegeven moment niet meer bij kan houden. Bij deze willen we ons dus iets beperken, toch weten we niet of we ons altijd zo in kunnen houden. We maken nou eenmaal veel mee in ons korfbal wereldje en willen deze ervaringen dan ook graag met iedereen delen!! Groetjes A A

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 18