-13- Basisschool 'De Stek' Kledinginzameling Vakantierooster en vrije dagen Onze Kerstvakantie wordt met één dag verlengd. De Kerstvakantie duurt tot en met woensdag 3 januari 2001 en niet tot dinsdag 3 januari 2001zoals er in de vorige Schans verkeerd stond vermeld. Werkgroep clustering Het SKPOV is samen met ouders en teamleden van de basisschool H. Maria te Oirlo en 'De Stek' een onderzoek begonnen naar de voor- en nadelen van een mogelijke clustering van oeide scholen. Maandag 25 september was er een eerste bijeenkomst, waarin het doel werd belicht en de onderzoekspunten en werkwijze werden vastgesteld. Vanuit Castenray hebben zitting in deze groep Marcel Classens (mr), Ellie Philipsen (mr/ouderraad), Louis Koppes en Ria Maes (team). Data H. Vormsel en Eerste H. Communie De Eerste Heilige Communie zal waarschijnlijk gaan plaatsvinden op zondag 29 april 2001. Het Heilig Vormsel is op zaterdag 7 april om 19.00 uur. Groep 7/8 In groep 7/8 komt Wendy Litjens te werken als stagiaire Tijdelijk uitbreiding van de formatie Juffrouw Jacqueline krijgt tijdelijk uitbreiding van uren. Zij gaat de donderdagochtend werken en een keer in de veertien dagen de donderdagmiddag. Hoe de invulling precies zal zijn moet nog besproken worden. Volgende week woensdag 4 oktober is de kledinginzameling op school. U kunt de kledingzakken voor schooltijd op school inleveren. U mag de kleding ook de dag van tevoren, dinsdag 3 oktober, tussen 16 en 18 uur op school brengen. De opbrengst van de kledingactie komt zoals u weet ten goede aan de school. Leren bal gevonden! Op school is een leren bal gevonden. Wanneer iemand hem kwijt is kun je deze op school komen ophalen bij meester Louis. Vergadering spelling Afgelopen maandag hebben we onze laatste bijeenkomst gehad omtrent spelling met Frans de Rijk van het BCO. Samen hebben we een plan opgezet om de aanpak van de spelling op school te verbeteren.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 15