-7- Basisschool 'De Stek' Aanvulling vakanties en vriie dagen Er is een wijziging gekomen betreffende de Kerstvakantie. In de schoolgids staat vermeld dat deze tot en met dinsdag 2 januari 2001 duurt. Dit moet zijn tot en met dinsdag 3 januari. De datum van de studiedag die bij de uitgave van de schoolgids nog niet bekend was, is maandag 15 januari geworden. De kinderen hebben die dag dan vrij van school. Medezeggenschapsraad Mevrouw Ellie Philipsen is benoemd tot lid van de medezeggenschapsraad. Wij als team zijn er heel blij mee, dat Ellie namens de ouders zitting wil nemen in de MR. Wij feliciteren Ellie met haar benoeming en wensen haar veel succes. Groep 7/8 Vrijdag 22 september werkt Ger Toebast als groepsleerkracht in groep 7/8. Vanaf 26 september werkt zij dan de dinsdagmiddag en de woensdagochtend in deze groep. Nieuwbouw De nieuwbouw begint aardig te vorderen. De afgelopen week is er de vloerbedekking gelegd. Er moeten nog wat kleinigheden gedaan worden, zoals schilderwerk, kitwerk, het aanleggen van een lichtpunt, stopcontacten e.d. Tegelijkertijd zijn wij ons aan het oriënteren op het herinrichten van de groepen en de aanschaf van 'nieuw' meubilair. Een pluim is er voor de firma Deko uit Hardinxveld die vrijwillig en gratis een gat in de vloerbedekking van groep 7/8 dichtte. Ook de mensen van Kobus krijgen van ons een pluim. Zij repareerden gratis een toilet. Helaas bleek het probleem later toch weer op te treden. Maar Hans onze 'alleskunner' heeft het toen uiteindelijk weer voortreffelijk opgelost. Luizenfoon Ter informatie voor ouders is er nu de luizenfoon. Voor het effectief ontdekken en bestrijden van hoofdluis is er de mogelijkheid om de luizenfoon te bellen. Daar kunt u met al uw vragen terecht en krijgt u op aanvraag gratis informatiebrochures toegestuurd. Gewoon bellen op het gratis nummer 0800/020102-3. De luizenfoon is 24 uur bereikbaar. Excursie LL TB Maas en Peel rand Afgelopen zaterdag hebben we met vijf teamleden een voortreffelijke excursie gehad, die startte bij SaWeCo in Oirlo. Wij hebben kennis kunnen nemen van productiewijzen in de agrarische sector en de constructieve inzet van deze sector in het omgaan met de milieuproblematiek. We bezochten die dag een boomkwekerij en een pluimveebedrijf. Na afloop was er een gezamenlijke lunch en werden wij verblijd met een prachtig pakket producten van het platteland. Daarbij waren appels, komkommers, schorseneren, prei en o.a. het varkensvleespakket uit Castenray. Daarvoor nogmaals onze hartelijke dank. Postzeoelactie Woensdag 27 september komen de kinderen van groep 7/8 weer bij u aan de deur voor het verkopen van postzegels en kerst/nieuwjaarskaarten in het belang van diverse goede doelen. Team basisschool 'De Stek

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 7