5 Verslag openbare dorpsraadvergadering d.d. 26 juni 2000, gehouden in café Hesen te Castenray. aJsAD h h CAS'V' Aanwezig: A. Classens, R. Cox, R. Saris, M. Seijkens, B. Strijbos, L. Vroemen, H. Theeuwen H. Reen (gemeente Venray), J. Classens 1. Opening De voorzitter heet allen welkom; een speciaal woord van welkom aan mevr. H. Reen en J. Classens 2. Kermis Castenray De voorzitter merkt op dat er de laatste jaren, ondanks toezeggingen van gemeentewegen, niet veel veranderd is. Mevr. Reen bevestigt dit, maar ook de gemeente kan hieraan niets veranderen. Exploitanten zoeken hun eigen kermissen uit; zodoende blijft er voor kleine kernen niet veel meer over. Ook om financiële redenen gaan veel plannen niet door. Er wordt afgesproken dat we blijven zoeken naar kermisverbetering. 3. Notulen 29 mei 2000 Deze worden door de vergadering goedgekeurd en ondertekend door voorzitter en secretaris 4. Ingekomen stukken en mededelingen - Overzicht attracties kermis; dit zal in De Schans gepubliceerd worden - Beleidsplan "Sanering ongezuiverde lozingen"; dit is reeds in De Schans gepubliceerd - Werkbespreking met gemeente is uitgesteld tot de T helft van juli - Er is contact geweest met Staatsbosbeheer over de te natte wandelroute; deze wordt voorlopig niet aangepast. Ook het uitbaggeren wordt tot nader datum uitgesteld. 5. Project dorpsverfraaiing 2001 Dit wordt nader besproken na de vakantie in de vergadering van september a.s. 6. Rondvraag - Er is gevraagd voor een picknickset en een grotere vuilnisbak bij het kruis aan de Castenrayseweg; dit wordt doorgegeven aan Openbare Werken. 7. Sluiting De voorzitter dankt eenieder voor zijn/haar inzet, wenst allen een zonnige vakantie en sluit de vergadering. Hierbij nodigen wij u uit voor de openbare dorpsraadvergadering van maandag 25 september 2000; aanvang 20.30 uur in café Hesen te Castenray. Agenda: 1. Opening 2. Notulen vergadering 26 juni 2000 3. Verslag DRO 3 juli 2000 en 4 september 2000 4. Ingekomen stukken 5. Mededelingen 6. Pauze 7. Verslag besprekingen met gemeente Venray 8. Rondvraag 9. Sluiting

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 5