16 Het (on)geluk zit in een klein hoekje Zondag (10-9) stond de wedstrijd tegen KSV Lierop op het programma. Een team dat we nog niet kenden, dus we wisten ook niet wat ons te wachten stond. Via veel geregel en gerompslomp was de wedstrijd verplaatst naar de vroege zondagmorgen (10.30 uur). Lonneke P. en Loes moesten het helaas aflaten weten i.v.m. andere activiteiten. Na een stevige warming-up, waar we onze eerste pilsjes van de avond ervoor er al uitgezweet hadden, begonnen we aan de strijd. Vanaf het fluitsignaal waren we meteen de sterkere in het veld. Het scoren echter wilde niet zo goed lukken. De verdediging wist alles goed dicht te houden, waardoor de taak rustte op de schouders van onze aanval om tot scoren te komen. Luus was hier de aangewezen persoon voor besloten we. Ze bracht deze opdracht dan ook tot een goed eindresultaat aan de hand van een doorloopbal. Kort hierna mocht Luus vanaf de 2,5 meter de ba! erin leggen. Cool als altijd wist ze ook nummero 2 te scoren. De verdediging was blij dat ze nu ook eens eindelijk in actie konden komen. Sindy die nog geen energie had verspild, omdat haar meisje volgens haar nog nooit binnen de lijnen met een bal had gespeeld, liet zien dat ze zelf een 'ouwe rot' in het vak was. Ze wist vanaf een korte afstand de bal in de korf te leggen. Kerstin had haar batterijen weer opgeladen na een zware week. Ze besloot een abonnement te nemen op Duracell, maar wist met haar opgeladen energie ook de weg naar de korf te vinden 4-0. Het ging erg voortvarend met ons spel, echter snel hierna kregen we een tegenslag te verduren. Lonneke K. die een verkeerde beweging maakte, moest met veel pijn het veld verlaten. Gevolg was een blessure aan de buiten meniscus, waarvoor ze een kijkoperatie krijgt. Kort daarna was het Winke die ook geblesseer het veld moest verlaten. Het leek erg onschuldig, maar Winke kampte met het ei van Columbus op haar enkel, waar ook een scheurtje is gevonden. We baalden ontzettend, maar waren erg blij dat we gebruik konden maken van de capaciteiten van de 2 junioren: Yvonne Classens en Rianne Smits. Rianne was haar meisje goed de baas en strafte haar af door in een stroomversnelling 2 doelpunten te maken. Kei goed!! Daarna wist Lierop ook een keer tot scoren te komen (6-1). Kerstin zag wederom kans om van haar tegenstander los te komen en wist vanaf afstand de 7-1 te scoren. We begonnen het lied 'engelen bestaan niet' in te zetten, Luus werd hierdoor zo hyperactief, zodat ze op aangooien van Rianne moederziel alleen onder de korf kwam en de bal erin kon leggen. Al was Lierop erg gesteld op de prachtige schoonheid van ons dorpje Casele, echter hier waren ze niet alleen voor gekomen. Ze wilden ook graag een visitekaartje achterlaten en scoorden dus twee op een rij. Het was daarna Kerstin die de hekken sloot en van afstand de 9-3 achter haar naam tekende. Volgens de krant mogen we (even?) genieten van een koppositie, heerlijk toch!?, we genieten er in ieder geval met volle teugen van! We zitten deze week volgeboekt met interviews voor kranten en tijdschriften, maar blijven daar heel nuchter onder. Wel balen we ontiegelijk dat onze lappenmand niet meer leeg is. We willen Lonneke en Winke dan ook erg veel beterschap wensen en hopen toch op een voorspoedig herstel. Gelukkig hebben wij nog onze junioren die ons uit de brand helpen. Rianne en Yvonne kei bedankt voor jullie goede invalbeurt. We zullen het woensdag (gisteren) op moeten nemen tegen DOT. We hopen dat we onze eerste plaats kunnen handhaven en nog even in roem k unnen blij ven leven Groetjes A A

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 16