-12- FANFARE DORPSKLANK w Repetitie: Op donderdag 21 sept. a.s. is er weer repetitie. We beginnen altijd om 20.00 uur. Kun je niet meldt je dan tijdig af bij Arts, tel.571525. zoals Piet Herdenkingsdienst Engels kerkhof 17 sept.j.l..- Op zondag 17 september verzorgde fanfare "de Dorpsklank" het muzikale gedeelte van de herdenkingsdienst op het Engels kerkhof in Venray. tesamen met zangkoor Venrode uit Venray.. We speelden enkele koralen en het nederlands en engels volkslied. Jolanda Classens nam het solistisch gedeelte voor haar rekening. Al met al, een waardige herdenking.!!! Oud papier 30 sept. a.s.: Op zaterdag 30 sept. a.s. wordt er weer oud papier ingezameld. In verband met het huwelijk van Jeanette Arts staat de container niet bij Piet Arts aan de Tunnelweg, maar op het terrein van de Numac aan de Lollebeekweg. De helpers zijn deze maand: Erik Thielen, Sandra Classens en Hay Dinghs. De helpers worden verzocht om tijdig, t.w. 9.30 uur aanwezig te zijn. Als je verhinderd bent zorg dan zelf voor vervanging. Serenade huwelijksfeest Jeanette Arts en John Vergeldt 30 sept.a.s.: Op zaterdag 30 september a.s. stapt ons lid Jaenette Arts in het huwelijksbootje. Voor ons een reden om een muzikale hulde te brengen. We vertrekken in tenue om half 8 met eigen auto's bij de Wis naar De Ju.de Lmd in Horst. We rekenen op een goede opkomst. Concert in Leunen op 1 okt.a.s. In verband met het vervallen van het Gemeente toernooi hebben enkele korpsen toegezegd mee te werken aan een alternatief concert. Voorop staat een muziekkeuze met een publieksvriendelijk karakter. Op zondag 1 okt. a.s. vindt dit concert in Leunen plaats, verzorgd door fanfares uit Merselo, Oirlo, Castenray en Leunen. Castenray en Leunen nemen het eerste gedeelte van dit concert voor hun rekening en wel vanaf 18.00 uur tot 20.00 uur. Daarna is de beurt aan Merselo en Oirlo. Dus leden en muziekliefhebbers, houdt deze datum alvast vrij Voorlopig programma: 30 sept. Oud papier. HelpersEThielenS.Classens en H. Dinghs. 30 sept. Serenade huwelijk Jeannette Arts en John Vergeldt. 1 okt. Concert korpsen uit Leunen, Merselo, Oirlo en Castenray te Leunen. Gerrit Arts Brienshoekvveg 6 5809 EW Leunen 24 uur bereikbaar op Tel: 0478-515221 v o or een persoonlijke begeleiding bij uitvaart A 5 1 uitvaartverzorging

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 12