17 STOQMWALSENDLUB NEDERLAND Vereniging tot behoud van stoomwalsen, stoomtractoren en locomobielen S&crstariaat: Beukelaan 8 4641 EV Ossendrecht K.v.K. V 40478301 Aan de dorpsbewoners van Castenray In het weekend van 23 en 24 september a.s. organiseert de Stoomwalsenclub Nederland hun reguliere Road-Run. Deze happening wordt voor het 4C jaar gehouden en wel dit jaar in Castenray. Aan deze Road-Run doen alle nog in Nederland rijdende stoomwalsen-tractoren mee, ook zullen enkele Britse, Duitse en Belgische deelnemers aanwezig zijn. Deze gebeurtenis zal plaatsvinden aan de Steegkamp op het terrein van Jansop Pluim veebedrijf die deze locatie geheel belangeloos ter beschikking stelt, hiervoor onze dank. De deelnemers zullen vanaf vrijdag met hun diepladers arriveren en derhalve zijn wij genoodzaakt om de Steegkamp voor verkeer helemaal af te sluiten, hiervoor vragen wij uw Op zaterdagmorgen zullen alle machines vanaf 09.00 uur vertrekken om de Road-Run te ryden via verschillende kerkdorpen, 's Middags tussen 12.30 en 13.30 uur wordt een tussenstop gehouden voor de lunch bij de Wetteüng in Venray. Om circa 17.00 uur worden alle deelnemers weer terug verwacht. Deze Road-Run wordt geheel belangeloos door de Stoomwalsenclub Nederland en haar deelnemers georganiseerd. Er wordt daarom ook geen entree geheven. Echter diegene die deze unieke gebeurtenis graag van dichtbij willen meemaken, is van harte welkom. Bestuur Stoomwalsenclub Nederland Vrijdag 15 sept. Diegene die meegaan naar de receptie ter gelegenheid van het 25 jarig huwlijksfeest van Ger en Lon in zaal "Wilhelmina" in Swolgen verzamelen om 18.15 uur bij Jac en Truus. Maandag 9 okt. Ledenvergadering bij Jac en Truus 21.00uur

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 17