15 Blauw, blauw, blauw, we zijn weer blauw!!! Geloof het of niet, maar 'het urst' van het korfbal Castenray is weer helemaal terug in prachtige diepblauwe t-shirts. Alle Oirlose korfbalsters hebben ons verlaten, dus het is weer tijd om voor ons eigen mooie dorpje Mien Casele te spelen. De groene t-shirts liggen op de brandstapel en daarvoor in de plaats zijn mooie prachtige blauwe shirts gekomen gesponsord door Berden Mode. Bij deze willen we onze sponsor hartelijk bedanken en we hopen dat we ook wat voor hen terug kunnen doen! We zullen dus weer ons beste beentje voorzetten in de competitie! Daarnaast hebben we nog een leuke bijkomstigheid: Luus (Lucienne Weijs) zal ons team weer komen versterken binnen de lijnen. Vele jaren heeft ze zich actief als leidster voor ons ingezet, nadat ze moest stoppen wegens haar knieblessures. Toch wil ze het weer gaan proberen en daar zijn wij heel erg blij mee en wensen haar dan ook veel succes! Tevens hopen we dat we weer als vanouds op supporters kunnen rekenen die ons ook dit seizoen weer een hart onder de riem komen steken. Wij hebben er erg veel zin in, jullie toch ook??? Groetjes ut 'dream-team' Hierboven zien jullie een foto van ons in onze nieuwe shirts: Staand v.l.n.r.: Trainer Jan van Someren, Eelke Lintzen, Luciënne Weijs, Winke Houwen, Sindy Hesen, Kerstin Maes, Roland Bloemen; sponsor Berden mode. Zittend v.l.n.r.: Lonneke Kuypers, Vivian Weijs, Lonneke Peeters, Loes Cox en Joan Willemssen

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 15