11 Ouderenbond JEUGDWERK Broeder Martinus Duijkers s.s.s. Broeder Marinus van Rijen s.s.s. Bedevaart naar Wittem op maandag 9 oktober a.s. Op maandag 9 oktober a.s. hebben we een bedevaart naar Wittem georganiseerd. We vertrekken met de bus om 12.45 uur bij de kerk. In restaurant "Oud Wittem" hebben we koffie met vlaai besproken. Om 15.00 uur is er een dienst en als we iets te zegenen hebben, kan dit ook. Na de dienst is er een korte pauze in Wittem; vervolgens wordt onder leiding van de buschauffeur een mooie route gemaakt door het Limburgse mergelland; tot slot volgt een diner in Baexem. Thuiskomst om ongeveer 20.45 uur. Deze bedevaart ondernemen we samen met de afd. Oirlo en Oostrum. Onkosten f 50,- Inelusief bus - koffie en vlaai - diner. Opgave voor deelname met voldoen van de kosten bij mevr. Mie Thielen, Horsterweg 54a, tel. 571340 tot 23 september a.s. Gevonden Wie mist er na de bedevaart in Kevelaer een beige dames colbertjasje? Terug te bekomen bij mevr. Mie Thielen, Horsterweg 54a. Computercursus De cursus "Ouderen achter de p.c." is zo in trek, dat wij met onze afdeling, ondanks dat we ons zo vroeg mogelijk hebben aangemeld, gepland zijn in januari 2001Dus nog even geduld Wc ontvangen persoonlijk bericht. Zaterdag 16 september a.s. draaien we een film voor de jeugd. Aanvang 20.00 uur; entree f 3,50. Zaterdag 23 september a.s. draaien we weer een film, maar die is voor de 12-plussers. fa beweging! 14 september a.s. zal het 50 jaar geleden zijn dat en 40 jaar geleden dat hun Professie deden in de Congregatie van het H. Sacrament. Samen met hen willen wij dit feest vieren op zaterdag 16 september. De Eucharistieviering is om 11.00 uur in de parochiekerk van St. Joseph te Stevensbeek. Aansluitend tot 13.30 uur is er gelegenheid de jubilarissen te feliciteren in het gemeenschapshuis "'t Stekske", Ceresstraat 2 te Stevensbeek. Namens de kloostergemeenschap P. Wouters s.s.s., overste. Stevensbeek, juli 2000 Kloosterstraat 17 5844 AP Stevensbeek l

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 11