Rabohank Zevenrode Rabobank Zevenrode l d) Leden die vrijdag 15 september a.s. mee willen gaan naar de receptie van Ger en Lon Peters, worden om 18.15 uur bij café Hesen verwacht. De dames zijn natuurlijk ook van harte welkom. -10- Rabobank Zevenrode houdt op donderdag 5 oktober 2000 een Algemene Vergadering. De bijeenkomst vindt plaats in Zaal Roelanzia te Ysselsteyn, Lovinckplein 2 en begint om 20.00 uur. De ontvangst van de leden met koffie en vlaai is vanaf 19.30 uur. Op deze avond worden 2 belangrijke onderwerpen behandeld. Allereerst de fusie. De leden beslissen op deze avond of ze akkoord gaan met de fusie. Elk lid heeft een stem in het besluit. Voor het nemen van het besluit tot fusie is 75% van de stemmen van de aanwezige leden vereist. Het tweede belangrijke onderwerp is de Innovatieprijs. Op deze avond wordt een presentatie van de genomineerde innovaties getoond. Daarna beslissen de leden welke van deze innovaties de prijs van 15.000, 7.500 of 2.500 wint. Verkorte Agenda: Opening Notulen vorige vergadering Voorstel tot fusie met de Coöperatieve Rabobank Venray-Oostrum U.A. gevestigd te Venray en in verband daamede: a. wijziging van de statuten en het huishoudelijk reglement; b. benoeming leden van het bestuur; c. benoeming leden van de raad van toezicht. Innovatieprijs Medelingen en rondvraag De volledige agenda, de notulen van de vorige Algemene Vergadering, de tekst van de voorgestelde wijzigingen van de statuten en het huishoudelijk reglement en de overige stukken liggen vanaf vandaag voor de leden ter inzage op onze kantoren. Het Bestuur Coöperatieve Rabobank Zevenrode U.A.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 10