Basisschool 'De Stek' - 7 - De studiedag Vorige week hadden wij onze studiedag. Onderwijskundig hebben we besloten om dit schooljaar met name aandacht te besteden aan de volgende onderwerpen: spelling, omgaan met verschillen, ICT-onderwijs en de oriëntatie op een nieuwe rekenmethode. De inspectie op bezoek In de maand november komt de inspectie van het onderwijs op 'De Stek'. De inspectie komt dan het onderwijs op onze school bekijken en beoordelen op een aantal punten. Het gaat hierbij om: de opbrengsten, het leerstofaanbod, de leertijd, het didactisch handelen, het schoolplan, de schoolgids en de leerlingenzorg. Naast het waarderen van de kwaliteit van het onderwijs op 'De Stek' is het bevorderen van het onderwijs een doelstelling van het onderzoek. Daartoe wijst de inspectie sterke en zwakke kanten van het onderwijs in school aan. Op basis daarvan spreekt zij met de school over mogelijkheden en plannen tot verdere ontwikkeling. Computer van de gemeente Venrav Middels loting onder de scholen heeft 'De Stek' een mooie pentium 90 computer geschonken gekregen van de gemeente Venray. Als school zijn wij hier erg blij mee. Met name omdat we dit schooljaar beleid gaan ontwikkelen met betrekking tot de computers. Daarom nogmaals onze dank voor dit leuke geschenk van de gemeente Venray. Onderhoud van de speelplaats en tuin Al jaren wordt er door de ouders van de kinderen op de basisschool enkele keren per jaar meegeholpen met het onderhoud van de speelplaats en de tuin. De ouderraad hanteert hiervoor een rouleerschema. Aanstaande zaterdag 9 september van 9.00 uur tot ongeveer 11.30 uur is het de beurt aan de vader en/of moeder van Ramon Marcelis, Nikky van Kuijk, Rick Philipsen, Josje Dinghs, Bo Classens, Bart Classens, Kai Cremers, Kris Philipsen, Joey Friesen en Harm Cremers. Team basisschool 'De Stek' Alles is losgevroren dus makkelijk in geön RUIME PARKEER PLAATS! OPENINGSTIJDEN Maandag: 13.00 tol 18.00 u. Dinsdag f/m vrijdag 9.00 tot 12.00 u on van 13.00 tot 18.00 u. Zaterdag: 9.00 tot 17.00 u. Aanbieding geldig t/m 5 september a.s. Diepvrieshuis

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 7