- 9 - Even voorstellen Even voorsteilenmijn naam is Louis Kcppes. Ik ben 47 jaar en de nieuwe leerkracht op school. Naast mijn directietaken op maandag, dinsdag en woensdag sta ik op de andere dagen voor basisgroep 3. Dit zijn de groepen 5 en 6, zoals u weet. Hiervoor heb ik jarenlang gewerkt op basisschool 'De Hinkstap' (350 lln.) als coördinator ieerlingenzorg en als eindverantwoordelijke voor het onderwijskundig beleid van deze school. Het laatste jaar heb ik gewerkt als locatiehouder op basisschool 'De Vlieger' in Landhorst. Hoewel ik het daar ook echt naar mijn zin had was ik voor mijzelf toe aan een andere uitdaging, ik had net de schoolleidersopleiding aan het Seminarium voor Orthopedagogiek in Utrecht afgesloten. En ik wou schoolleider worden aan een school ergens in de regio. Daarbij had ik voor mezelf één voorwaarde gesteld. Het zou en moest een school zijn, waar de belangen van kinderen centraal staan. Zulk een school is 'De Stek'. Ik heb er geweldig veel zin in om hier te werken. Ik ben enorm hartelijk ontvangen, zowel door collega's, kinderen als ouders. Mijn eerste week hier in Castenray is dan ook heel prettig verlopen. Ik woon in Wanroij en rij elke dag op en neer in mijn negen jaar oude opel (225.000 kilometers op de teller). Ik ben getrouwd met Ria en we hebben twee kinderen, Matthijs en Lukas. Ik hou van lezen, tennis, rechtvaardigheid, mijn gezin, openheid, hard lopen en de nu prachtige heidevelden in onze omgeving. Tot slot spreek ik de wens uit op een fijne samenwerking met de ouders, kinderen, collega's en alle andere geledingen die in relatie staan met 'De Stek', in Castenray. Een ieder een heel fijn schooljaar toegewenst Vriendelijke groet, Louis Koppes. Nieuw lokaal Als het goed is zijn de bouwactiviteiten begonnen als 'De Schans' bij u door de brievenbus glijdt. Gepland is om met Castenrayse kermis de doorgang en de verbinding met het nieuwe lokaal te maken. Zelf zijn wij ons aan het oriënteren op nieuw meubilair voor deze ruimte. We denken daarbij o.a. aan kasten e.d. Ook zijn we nog op zoek naar een 'oude' archiefkast, welke een plaatsje op de zolder krijgt. We hebben namelijk nog heel wat spullen met belangrijke herinneringen, die we graag zorgvuldig willen opbergen. Viering opening schooljaar Vrijdag 18 augustus hebben we de opening van het nieuwe schooljaar gevierd. Kinderen lieten werkjes zien welke zij gemaakt hadden en deden voordrachtjes. Basisgroep 4 deed drama-activiteiten waarbij ze alle kinderen van de school betrokken. Het was een fijne opening in een vooral hele 'fijne' sfeer. Daarvoor onze complimenten aan alle kinderen. Studiedag Dinsdag 29 augustus heeft ons team een studiedag, waarbij de middag in het teken staat van ICT- ontwikkeling. Deze studiedag staat onder leiding van een externe deskundige. Vervanging Vrijdag 25 augustus vervangt juffrouw Gemma in basisgroep 1 Met vriendelijke groeten Team basisschool 'De Stek'

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 9