KORFBAL Café Hesen Zaterdag 02 Sept. Feestmiddag/avond Vrijdag 15 sept. Diegene die meegaan naar de receptie ter gelegenheid van het 25 jarig huwlijksfeest van Ger en Lon in zaal "Wilhelmina" in Swolgen verzamelen om 18.15 uur bij Jac en Truus. Vrijdagavond spaarkas lichten Wij wensen allen een heel plezierige kermis toe DISCOTHEEK (voor elk wat wils) Jac en Truus en medewerkers - 17 - TOERNOOI!!!!! Yes, we kunnen op toernooi, ondanks het feit dat we niet voldoende vervoer bij elkaar hebben kunnen krijgen kunnen we toch naar het toernooi. We hebben namelijk een bus kunnen regelen die ons er heen gaat brengen en ons natuurlijk ook weer terugbrengt. Hiervoor moeten we echter wel een bijdrage vragen van f 6.00 per kind, willen jullie dit gepast aan jullie kind meegeven zodat we daar niet al te veel werk mee hebben. We vertrekken aanstaande zaterdag dan ook om 8.45 uur bij de kerk, zorg datje op tijd bent, want het toernooi begint om 10.00 uur. ledereen mag natuurlijk brood en drinken meenemen op deze dag, ook een beetje zakgeld mag mee. Het is misschien ook handig om een handdoek en eventueel een reserveshirtje voor tussen de wedstrijden in mee te nemen. Natuurlijk hopen we op schitterend weer, mocht er wat anders voorspeld worden, neem dan eventueel een regenjas of extra kleding mee zodat je niet de hele dag nat hoeft rond te lopen. Bij deze willen wij ook vragen of er misschien nog mensen zijn die een party tent of iets dergelijks hebben wat we mee zouden kunnen nemen, of het nou heel warm is of dat het regent, het is natuurlijk wel plezierig om iets te hebben waar we onze spullen onder kunnen zetten. Je kunt dit even doorgeven bij Diny Peeters, tel 571819. Om ongeveer 16.30 uur gaan we weer richting Castenray zodat we om ongeveer 17.00-17.15 uur weer thuis zullen zijn. Dit toernooi vindt plaats in Beesel, en natuurlijk zijn alle ouders van harte welkom om hun kinderen aan te komen moedigen. Als het nodig is kunnen jullie ons op deze dag bereiken onder nummer 06-10567419 WedstriidscheKia. De wedstrijdschema's worden zo snel mogelijk aan de kinderen uitgedeeld, als iemand een keer niet zou kunnen rijden, ruil dan zelf en val hier verder geen ieidsters mee lastig.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 17