förifare I castenray Iclanlc Aan de inwoners van Castenray. Al weer voor de 23e keer zullen het bestuur en leden van Fanfare Dorpsklank bij u aankloppen voor een financiële bijdrage aan onze vereniging. Deze financiële rondgang zal gehouden worden op donderdag 24 augustus a.s. vanaf 18.45 uur. Eerst zal de Fanfare een muzikale rondgang maken door de kern van het dorp, waarna de buitenwijken aangedaan worden, waarbij de muzikanten plaats nebben genomen op de bekende muziekwagen. Vanaf da oprichting tot nu toe heeft Fanfare Dorpsklank haar bestaansrecht bewezen. Haar medewerking aan communievieringen, kerstvieringen, muzikale serenades, wandelvierdaagse, eucharistie vieringen en concerten worden door velen gewaardeerd. De reden dat wij u vragen om financiële ondersteuning ligt natuurlijk in het feit dat onze vereniging een dure vereniging is. Denk aan het onderhoud en regelmatige vervanging van muziekinstrumenten, het onderhouden van de uniformering en de dirigentkosten Ook de opleiding vraagt de nodige financiële offers. Op dit moment volgen 13 muzikanten een muziekopleiding op de muziekschool te Venray. De fanfare betaald een flink deel van de toch al dure opleidingskosten. Dit alles kost natuurlijk behoorlijk wat geld. Naast de subsidie van de Gemeente Venray (die elk jaar kleiner wordt en de contributie die de leden opbrengen, is de jaarlijkse financiële rondgang daarbij voor ons onontbeerlijk. In de Schans van deze week treft u een envelop aan waarin u uw bijdrage kunt stoppen. Deze wordt dan in de loop van de avond bij u opgehaald. Natuurlijk is het ook mogelijk uw gift over te maken op bankrekening nr138706158 t.n.v. Fanfare Dorpsklank o.v.v. "gift rondgang" Voorgaande jaren hebben we steeds met succes een beroep op uw medewerking in deze kunnen doen. Wij hopen dat dit ook in 2000 het geval zal zijn. Wij danken u reeds bij voorbaat voor de medewerking en ondersteuning. Bestuur Fanfare Dorpsklank Castenray - 11 - Bank: Rabobank Oirlo, rek. no. 13.87.06.158 Secretariaat:

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 11