TENNISCLUB "OIRLO - CASTEN RA Y" Friture 't Klumpke Friture 't Klumpke Met de kermis zijn wij alle dagen geopend. Kermis dinsdag zijn we om 20.00 uur gesloten!!! Wij zijn gesloten van 1 september tot 12 september a.s. Vrijdag 15 september zijn we normaal geopend. Friture 't Klumpke Friture 't Klumpke Maandagmiddag 21 augustus 2000 dansen in De Wis; aanvang 14.00 uur 50+ Bal 50+ Bal Tennislessen Zoals aan jullie bericht beginnen deze week de tennislessen weer op donderdagavond en zaterdagmorgen. Invitatletoemooi junioren Doordat er slechts enkele opgaven waren voor dit toernooi, 20 augustus, zijn wij genoodzaakt dit toernooi af te lassen, Clubkampioenschappen Nadat de voorrondes in de dubbelspelen reeds voor de zomervakantie hebben plaats gevonden is het nu de beurt voor de navolgende onderdelen; Heren en dames enkel, Senioren mix en Meisjes en jongens enkel. De clubkampioenschappen starten op zaterdag 2 september. De finales van alle categorieën zullen plaats vinden in het weekend van 16 en 17 september. Bij voldoende opgaven ligt in de bedoeling om voor de junioren meisjes een A poule, gevorderde tennissers, en een B poule, beginnende tennissers, te maken. Geef je op voor maandag 21 augustus en strijd mee naar het chibkampioenschap in de diverse categorieën. Opgave bij de senioren kan zowel voor het enkelspel als de mixdubbel. Venray Open Dit jaar zullen 5 leden van onze tennisvereniging deel nemen aan het Venray open. Er zal een mixteam gevormd worden met 3 leden van tennisvereniging Oostrum. Men zal uitkomen in de Dl klasse en speelt op het tenniscomplex van Rohde (Landweert). Op vrijdag 25 en zaterdag 26 augustus zullen daar de voorrondes gespeeld worden. Op zondag 27 augustus zullen de finales gespeeld worden op het complex van tennisclub Venray (Vlakwater). 50+ Bal 50+ Bal

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 2