KORFBAL Muzikale rondgang Fanfare "Dorpsklank" |fanfflre 11 kl< ii - Op donderdag 24 augustus a.s. houdt fanfare "Dorpsklank" haar ca,'enraï jaarlijkse rondgang vanaf 19,00 uur. Zoals iedereen weet is een muziekvereniging een relatief dure vereniging, vanwege o.a. onderhoud instrumentarium, kosten muzieklessen A-diploma, kosten dirigent enz. Daar wij als fanfare ons steentje bijdragen bij het opluisteren van diverse dorpsaktivi- teiten en huldigingen, zijn wij zo vrij evenals voorgaande jaren een kleine financiële bijdrage te vragen aan de Castenrayse dorpsgemeenschap. Laat zien dat onze fanfare bestaansrecht heeft!!!! TOERNOOI!!!!! Graag willen wij nogmaals een dringende oproep doen aan alle ouders, leidsters en begeleidsters die eventueel zin en tijd hebben om op deze dag te rijden (heen en/of terug), te begeleiden en te fluiten. We hebben namelijk nog bijna geen aanmeldingen gehad. Het zou natuurlijk zonde zijn dat we niet op toernooi zouden kunnen gaan terwijl we met zijn allen weten dat deze toernooien voor de kinderen hartstikke leuk zijn. Dus zetje kermiskriebels even in de kast en meldt je aan bij Diny Peeters tel. 571819, zodat deze dag door kan gaan voor al onze jeugdteams. We gaan er natuurlijk vanuit dat al onze jeugdleden meegaan, mocht iemand niet kunnen, geef dit dan ook even door bij Diny Peeters Dit toernooi vindt plaats is Beesel en begint om 10.00 uur, en om ongeveer 15.15 uur wordt de laatste wedstrijd gespeeld. Er is hier vanalles te doen naast het korfballen. je kunt springen op een luchtkussen er is een spelenkermis er zijn clowns die voor vertier zorgen naast de korfbalvelden je kunt er geschminkt worden er is een suikerspinkraam ook is er een leuk aangekleed terras Lcidstersvergaderin g. De leidstersvergadering van afgelopen week is verzet naar dinsdag 22 augustus om 20.00 uur bij de fam. Classens in de kantine, kun je niet, meldt je dan optijd af bij Diny Peeters. a

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 11