BASISSCHOOL DE STEK Appelplukkers (m/v) gevraagd oi perenbom) PEUTERSPEELZAAL It STFKSKF - 9 - Maandag 14 augustus begint de school weer. We hopen dat iedereen heeft genoten van een fijne vakantie en goed is uitgerust. Helaas is ons nieuwe lokaal nog niet geplaatst. Tijdens de klassensplitsing nog even behelpen dus! Het lokaal komt op de speelplaats te staan en wordt d.m.v. een plexiglas tunnel met de handvaardigheidruimte verbonden. We hopen en verwachten dat dit over enkele weken zal gebeuren. Dan kunnen we gaan inrichten en het lokaal tn gebruik nemen. Appel en peren (vanaf 16 augustus) Geopend op woensdag - vrijdag en zaterdag MTS Classens, Horsterweg 20a, Casten ray; tel. 0478 571590 Dagtocht 16 aug. 2000 NUU iUi De deelname voor onze dagtocht overtreft al onze verwachtingen. We hebben 55 aanmeldingen. We hebben een kleine bus extra kunnen charteren. Daardoor kan iedereen die zich tot nu toe heeft opgegeven, mee. Het. betekent wel, dat er vanaf nu een opgavestop is. Vanaf dinsdag 8 aug. komt men op een reserve lijst. Ook voor de kleine bus is een gids geregeld, zodat men ook hier niets hoeft te missen. We verwachten alle deelnemers voor deze dagtocht op woensdag 16 aug. a.s. om 8.30 uur bij de kerk in Castenray. We hopen dat er 7 mensen spontaan in de kleine bus zullen stappen. Bedankt alvast voor de geweldige opgaven en we rekenen op mooi weer en een gezellige dag. Bedevaart naar Kevelaer Op woensdag 30 augustus a.s organiseren we in samenwerking met Oostrum en Oirlo een bedevaart naar Kevelaer. We gaan per auto of op de fiets!. We hebben in Kevelaer een H. Mis en hierna is er voor koffie en gebak gezorgd in een nabij gelegen klooster. Nadere gegevens volgen nog. De vakantie zit er weer op. Wij verwachten alle peuters, ook degenen die voor de eerste keer komen, a.s. dinsdag 15 augustus om ±8.45 uur in de peuterspeelzaal. Groetjes: bestuur en leidsters.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 9