KORFBAL fl AANVANG BUITENTRAININGEN. Volgende week beginnen alle teams weer met de buitentrainingen. De tijden en de dagen staan precies vermeld op je teamindeling die jullie voor de ouderavond gekregen hebben, kijk dit papier nog even goed na voordat we weer met frisse moed aan het nieuwe seizoen beginnen. Voor de welpen is er een kleine wijziging in het telefoonschema, zij gaan namelijk getraind worden door Hanny Strijbos en Sanne Jacobs, hieronder volgt het lijstje, knip dit even uit zodat er geen misverstanden ontstaan. Hanny Strijbos Sanne Jacobs Susanne Swinkels Lonneke Duyckers Nieke Dinghs Lisanne Peeters Kim Seyckens Diny Peeters Francien Seyckens TOERNOOI!!!!! De grote vakantie is alweer bijna voorbij, dus gaan we iedereen alweer een beetje voorbereiden op dat wat er nog allemaal te doen is. We willen jullie er nog even op attent maken dat we op 26 augustus aanstaande met onze jeugdteams op toernooi willen gaan. Dit toernooi vindt plaats is Beesel en begint om 10.00 uur, en om ongeveer 15.15 uur wordt de laatste wedstrijd gespeeld. Er is hier vanalles te doen naast het korfballen. je kunt springen op een luchtkussen er is een spelenkermis er zijn clowns die voor vertier zorgen naast de korfbalvelden je kunt er geschminckt worden er is een suikerspinkraam ook is er een leuk aangekleed terras Natuurlijk vergt het gaan met 5 jeugdteams een beetje voorbereiding in de zin van begeleiders, vervoer e.d. Daarom willen wij u nu vragen, zijn er ouders die bereid zijn om die dag ons weg te brengen en/of te halen wie heeft er zin om als begeleiding mee te gaan voor de hele dag wie is er bereid om een aantal wedstrijden te fluiten op deze dag, natuurlijk op het niveau datje het liefste fluit. Als er jeugdleden zijn die niet mee kunnen weten we dat ook graag zo snel mogelijk. Meldt je daarom zo snel mogelijk aan bij Diny Peeters zodat we niet voor een verassing komen te staan. PASFOTO'S Onderstaande meisjes moeten nog een pasfoto inleveren bij Maria Dings op de lollebeekweg 73: Annet Hendrix, Marloes Smits, Marlies Classens, Marian Claessens, Sandra Classens, Rianne Smits, Marjolein Kuypers, Yvonne Classens, Ilse Kauffeld, Astrid Classens, Susan Stiphout, Josje Dinghs, Moniek Seyckens. Zorg datje deze pasfoto ingeleverd hebt voor zaterdag 12 augustus bij Maria, zorg datje naam achter op de foto staat. Wanneer de foto:s niet op tijd binnenkomen krijg je namelijk geen spelerskaartje en mag je geen wedstrijden meespelen. LEIDSTERSVERGADERING Dinsdag 15 augustus hebben we weer onze eerste leidstersvergadering, we beginnen om 20.00 uur bij de Fam. Classens in de kantine. Denk er even aan dat we het met name gaan hebben over het toernooi op 26 augustus in Beesel. Voor de rest houden we de agenda aan zoals Maria die de laatste vergadering uitgedeeld heeft. tel: 571739 tel: 571834 tel: 571820 tel: 571813 tel: 571805 tel: 571819 tel: 571892 tel: 571819 tel: 571892

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 7