KORFBAL Verkoop auto's, nieuw en gebruikt Reparatie en onderhoud alle merken Erkend Bovag dealer Levering en inbouw alarmsystemen APK Keuringen Dealer Stella Brommobiei Financiering Leasing Voor optimaal on veilig rijplezier WEJEBE BUTTERSWIJCK B. V Oude Heerweg 23 5863 AC B/ittersw/Jck te/. 04/8-532444 fax0478-532641 15 - De grote vakantie staat alweer voor de deur, de ouderavond is al weer achter de rug, en natuurlijk heeft iedereen de vakantie in de bol. Toch willen we jullie er even op attent maken dat we op 26 augustus aanstaande met onze jeugdteams op toernooi willen gaan. Dit toernooi vindt plaats is Beesel en begint om 10.00 uur, en om ongeveer 15.15 uur wordt de laatste wedstrijd gespeeld. Er is hier vanalles te doen naast het korfballen. Natuurlijk vergt het gaan met 5 jeugdteams een beetje voorbereiding in a, w. v.u. Daarom willen wij u nu alvast vragen, zijn er ouders die bereid zijn om die dag ons weg te brengen en/of te halen wie heeft er zin om als begeleiding mee te gaan voor de hele dag wie is er bereid om een aantal wedstrijden te fluiten op deze dag, natuurlijk op het niveau dat je het liefste Als er jeugdleden zijn die niet mee kunnen weten we dat ook graag zo snel mogelijk. Meldt je daarom zo snel mogelijk aan bij Diny Peeters zodat we voor dat iedereen op vakantie is alvast een klein overzicht hebben van hoe alles gaat lopen. Dit geldt natuurlijk ook voor alle trainsters en begeleidsters van de teams. je kunt springen op een luchtkussen er is een spelenkermis er zijn clowns die voor vertier zorgen naast de korfbalvelden je kunt er geschminckt worden er is een suikerspinkraam o ook is er een leuk aangekleed terras fluit. OAMf. WE JE BE BUTTERSWI

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 15