Geniet van een fijne vakantie!! OUDERRAAD Mededelingen Ouderraad. De videoband Castenray leeftis nog verkrijgbaar bij Piet Arts a f 25,-- - 13 - R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Als afsluiting van dit schooljaar is er vrijdag een sport- en speilendag op sportpark 'De Kamp' in Castenray. We beginnen om 10.00 uur en eindigen om 14.00 uur. Om 12.00 uur picknicken we samen op het sportpark. Er wordt deze dag om 9.45 uur en om 14.00 uur gebrigadierd. Omdat dit de laatste 'Schans' is voor de vakantie willen we nu alvast iedereen bedanken die op deze dag een handje helpt. Een speciaal woord van dank aan de ouderraad voor de hulp en de lekkere traktatie. Afgelopen week is er door de leden van de 'Werkgroep Speelplaats' en enkele ouders weer hard gewerkt! De klimtoestellen zijn tijdelijk uit de grond gehaald. Ze worden teruggeplaatst als er onder en om de toestellen een iaag houtsnippers is aangebracht die bij een eventuele val verzachtend werken. De grond is uitgegraven en er zijn betonbandjes gesteld die de houtsnippers moeten tegenhouden, Een vriendelijk verzoek aan iedereen: speel niet op dit gedeelte van de speelplaats (ook niet in de vakantie!) want er is al veel werk en tijd aan besteed en zolang de houtsnippers er niet in liggen is het kwetsbaar. Willen de leerlingen van de nieuwe groep 7 8 er aan denken dat ze op donderdag 3 en op donderdag 10 augustus om half tien op school zijn om de 'Schansen' te nieten. Als je verhinderd bent moet je zelf voor een vervanger zorgen. Noteer aivast in je agenda: 3 en 10 augustus 9.30 uur op school 'Schansen' nieten. Voor aüe kinderen, ouders en iedereen die dit leest: Uitslag van de verkiezingen schooljaar 2000/2001. Gaarne willen wij Hanny Dircks, Susan Kuijpers en Geert Künen bedanken voor hun jaren lange inzet voor de ouderraad. Zij worden het komend jaar opgevolgd door Mart Jacobs, Marja Claessens en Ria Dinghs. Al eerder werd Henk Dinghs opgevolgd door Ellie Bongers. Ouderraadleden en ouders bedankt voor de medewerking tijdens de verkiezingen. Wij wensen verder iedereen een prachtige zonnige vakantie toe.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 13