13^ Mog een dfkke week zijn we verwijdert ven Cestenreys grootste spektakel. De Ceselse Bierfeesten weeronder ook de jeeriijics terugkerende zeskemp velt. De coeches zijn el enkele keren bij eikeer geweest om een beetje inzicht te krijgen in de vernuftige spellen. Tijdens deze veek heftige besprekingen zijn el diverse eoeches eikeer in de heren gevlogen. De zeskempcommissie heeft deerbij elle zeilen bij moeten zetten om de gemoederen te enigszins te bederen. Met neme de "verse" coeches ven FC Eest Side lieten gedurig ven zich spreken. Ze bleven zelfs lenger zitten ne de leetste bespreking! (Over omkoopschendelen gesproken!!). Meer je, met dreigende woorden win je netuurlijkgeen zeskemp, en zeker de Ceselse niet. Meer hoe lopen de voorbereidingen bij de diverse endere teems1? De FC KO heeft zich teruggetrokken ven omkoopprektijken en heeft heer tentenkemp opgeslegen bij hetgrindget. Uit betrouwbere bronnen hebben we vernomen det het nog niemend ven het teem gelukt is om met een polsstok de overkent te bereiken. Blijf oefenen!! En den os Cesele Vur Uut teem. Hebben hun kemp vlek bij huis, evenels hun oefenterrein. Diverse teemleden zijn de kruiwegenrece een het oefenen en helpen zodoende onbewust mee een de bouw ven het huis ven Xevier en Monique. En ook bij de Ceselse berg wordt duchtig geoefend. Hier zijn nemelijk de boomhutten ven de Street Dogs gebouwd. "Koprollen bergef lukt el eerdig, bergop blijft lestig", eldus coech Dien. Ven AC Provinciele heeft de zeskempcommissie nog weinig vernomen. Het schijnt det hun teem tot diep in de necht "treint" in hun clubhuis bij Jee Truus en krijgen zodoende een teem det loopt els een goed geoliede mechine. Tot slot is er netuurlijk ook weer het teem ven de oud inwoners. Volgens coech Geert is hun woonwegenkemp ergens tussen Horst en Venrey en lopen de voorbereidingen gesmeerd. "We hebben nogel wet jongens die een ender dialect spreken, weerdoor de uitleg ven de spellen nogel wet tijd in besleg neemt. De conditie is verder wel oke (hijsend een een sigeret)", eldus Geert. Je ziet het dus, elles is in volle geng, zodet we op zondeg 9 juli een echte wedstrijd kunnen verweohton. Alle teems worden den om 10.30 uur in de Ceselse Arene verwecht. Hoewel er dit jeer geen theme is, is het wel de bedoeling om zo origineel mogelijk voor de deg te komen. Om ongeveer it.00 uur zullen we den met de spellen beginnen die rond 16.00 uur efgelopen zullen zijn. We wensen de coeches en hun teems veel succes de komende degen... De Zeskempcommissie.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 11