Notulen openbare dorpsraadvergadering van 29 mei 2000, gehouden in café Hesen te Castenray; aanvang 20.30 uur. Aanwezig: A. Classens, R. Cox, R. Saris, M. Seijkens, B. Strijbos, L. Vroemen, H. Theeuwen De voorzitter opent de vergadering en heet allen hartelijk welkom. 2. Notulen 17 april 2000 De notulen worden goedgekeurd en door de voorzitter en secretaris ondertekend. 3. Verslag dorpsraden overleg 3 april en 1 mei 2000 3 april: Verkeersdeskundige Job Drenth van Gemeente Venray geeft uitleg over veiligheid en 30 km-zones binnen de gemeente. In Castenray zullen verkeersknelpunten worden aangepast wanneer Horsterweg eigendom wordt van de gemeente. Deze is nu nog provinciaal eigendom. Vooraf zal er overleg plaatsvinden tussen Gemeente - dorpsraad en inwoners Castenray. 1 mei: H. Reen, medewerker Gemeente Venray, geeft uileg over de stand van zaken aangaande de kermissen op de kerkdorpen. Mevrouw Reen is door de Dorpsraad Castenray voor de vergadering van 26 juni a.s. uitgenodigd om een en ander toe lichten. 4. Ingekomen stukken en mededelingen - In juni heeft een werkbespreking plaats tussen dorpsraad en Openbare Werken, Gemeente Venray. - Het dorpsplein is gereed; dankzij veel vrijwilligers is dit weer netjes opgeknapt. - Vooij aarsnota Gemeente Venray - Uitnodiging diverse commissievergaderingen - Besluitenlijst gemeente Venray O f\ - Uitnodiging bijwonen manifestatie tot behoud ziekenhuis Venray M - Uitnodiging receptie De Ketsers D2 - Uitnodiging receptie S.V. Castenray 1 IT 5. Project dorpsverfraaiing Men kan nog ideeën aanbrengen tot de vergadering van 26 juni a.s. De dorpsraad tracht in september a.s. een plan klaar te hebben. 6. Wat verder ter tafel komt - Op 13 mei jl. hebben we tijdens een gezellig samenzijn afscheid genomen van de oud- dorpsraadleden. - Zitbanken en picknicktafels zijn gecontroleerd; verslag is verstuurd. 7. Rondvraag - H. Theeuwen is aanwezig geweest bij het Jeugddebat in Venray. Aan Synthese is gevraagd het verslag te publiceren in De Schans - Wandelroute De Caselse Vennen moet onderhouden worden. Er wordt contact gezocht met Staatsbosbeheer 8. Sluiting De voorzitter sluit de vergadering na iedereen bedankt te hebben voor zijn/haar inbreng en wenst eenieder welthuis. - 4 - i

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 5