OUDERENBOND - 11 - Spellenmiddap maandag 26 juni a.s. De opgave voor deelname aan de spellenmiddag begint mooi op gang te komen. Om 14.00 uur beginnen onze leden en de mensen die niet fietsen vanuit Oirlo en Oostrum onder leiding van de dames Philipsen en Timmermans aan het circuit van de opgestelde spellen. Is het mooi weer dan staan er ook buiten "De Wis" opgesteldj_bij minder mooi weer houden we het binnen. Wij zorgen voor onbeperkt koffie, thee en een stuk vlaai a f5,-. Wanneer we mensen nodig hebben, rekenen we op uw hulp, maar we zorgen dat er voor iedereen gelegenheid is om de spellen uit te voeren. De fietsers vanuit afd. Oirlo en Oostrum verwachten we om ongeveer 15.00 uur. Ook voor hen koffie en vlaai. vVij willen graag weten op hoeveel deelnemers we kunnen rekenen, vandaar opgave bij mevr. Mie Thielen, tel. 571340 mevr. Nel Cox, tel. 571584 mevr. Truus Tacken, tel. 571249 dhr They Seijkens, tel. 571953 Wij rexenen op een grote deelname. De spellen zijn voor iedereen bedoeld en dus maken we er met zijn allen een gezellige middag van. Huifkar- en fietstocht S juli a.s. Op woensdag 5 juli a.s. n.m hebben we weer een huifkar- en fietstocht georganiseerd. Deze keer gaat de tocht naar Geijsteren, waar we in restaurant "De Watervogel" de koffie en de hebben besteld. Als we geluk hebben en het weer zit mee, hebben we vanaf het terras een mooi uitzicht op de Maas. Plaatsen reserveren was jammer genoeg niet mogelijk, maar met een beetje geluk hopen we dat dit ook geen probleem zal zijn. We verwachten de passagiers voor de huifkar om 13.00 uur bij de kerk voor vertrek. De deelnemers voor de fietstocht vertrekken om 13.30 uur vanaf het dorpsplein. We rekenen op mooi weer - veel plezier en een flink aantal deelnemers. Graag even opgeven bij het bestuur i.v.m. met het bestellen van de koffie en vlaai. Aan deze middag zijn geen onkosten verbonden voor de deelnemers. We spreken hiervoor onze kas aan! Alle jongens van de toekomstige groepen 5 t/m 8 Kennen jullie ook de popgroepen Back Street Boys of Rowwen Heze Ik denk het wel En deze popgroepen bestaan uitjuist jongens Dus denk nou niet dat zingen alleen voor meisjes is Jong geleerd is oud gedaan, dus kom zingen bij CAJEKO Bel Marion, 571822 of Ellis, 571505 O

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 12