TENNISCL U B OIRL O - CASTEN RA Y OOK Tennissen Vanaf 1 juli 2000 bestaat de mogelijkheid om lid te worden van de tennisvereniging tegen de helft van de contributieprijs. Voor junioren bedraagt deze dan f120,-- en voor senioren f162,50. Hiervoor kun je: je ten alle tijden recreatief tennissen als het maar niet regent, ook tennissen in de avonduren omdat er verlichting aanwezig is, voor wat betreft junioren mee doen aan de wekelijkse trainingsavonden, voor wat betreft de senioren gezellig recreatief tennissen tijdens de wekelijkse racketwissel avonden. Mee doen aan aktivitieten/toernooien welke georganiseerd worden. Heb je interesse of nog vragen neem dan contact op met Ine Theeuwen, tel 571812 of met Corrie Peeters, tel 579010. Te huur gevraagd, omg. Wanssum opbergruimte of garage voor hout, houtwaren en kleine aanhanger Munten, Kapelstraat 1 5861 CA Wanssum, tel. 0478 - 531918 - 9 - Hutsel de Knutsel toernooi Vanwege de geringe opgave gaat dit toernooi, gepland van 23 t/rn 25 juni, niet door. Invitatietoetnooi junioren Naast het invitatietoernooi voor senioren willen we dit jaar een apart invitatietoernooi houden'voor de junioren. Dit toernooi is gepland op zondag 20 augustus 2000. Dit opzet van dit toernooi is dat juniorenleden de kans hebben om niet leden uit te nodigen mee te doen aan dit toernooi. Bij de junioren is het niet verplicht om een mixed duo te vormen. Dus heb je een vriend/vriendin, broer/zus, neef of nicht die graag wil tennissen vraag hem dan alvast en geef je ter zijner op voor dit toernooi. Het maakt niet uit of je partner een ervaren tennisser is. We proberen zoveel mogelijk de poules op sterkte in te delen. Binnenkort zul je het inschrijfformulier ontvangen. Inschrijven kan tot 21 juli. Tijdens het toernooi zal gezorgd worden voor de inwendige mens. Het inschrijfgeld bedraagt f110,

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 10