TENNISCLUB "OIRLO - CASTEN RA Y" biljartclub Kampioen 2e 3e 4e Michiel Houwen Tom Strijbos Marcel Dinghs Twan Fleurkens Uitslagen 8C Open Castenravs Biliartkampioenschap Jaarvergadering: Morgen vrijdag 9 juni jaarvergadering met vaststelling tftams seizoen 2000/2001, aanvang 20.30 Dorpencompetitie Afgelopen zaterdag lag in het in de bedoeling dat de laatste wedstrijd gespeeld zou gaan worden door het A team. Vanwege de regenval moest de wedstrijd afgebroken worden. Volgende week zullen de eindstanden in de diverse poules vermeldt worden. Afsluiting dorpencompetitie Op vrijdag 9 juni vindt een feestavond plaats voor alle deelnemers aan de dorpencompetitie van onze vereniging, Tijdens deze avond, aanvang 20.00 uur in de kantine van het tennispark, zal gezorgd worden voor een barbecue. Dorpencompetitie junioren Het D2 team heeft haar laatste wedstrijd met 8-0 verloren van TV America D2. Afgelopen woensdag heeft het BI team van onze vereniging haar laatste wedstrijd gespeeld. Het BI team van Leunen werd met 8-0 naar huis gestuurd. Ondanks het feit dat de BI het kampioenschap net niet behaalde werd door alle deelnemende junioren van onze vereniging een gezellige afsluiting gehouden. Op vrijdag 16 juni 2000 wordt er voor alle deelnemende junioren aan de dorpencompetitie nog een afsluiting georganiseerd te Merselo. Dubbelkampioenschappen Van dinsdag 13 juni t/m 22 juni worden de voorrondes gespeeld van de clubkampioenschappen in de diverse categorieën. Deze voorrondes zullen een aantal avonden/dagen in beslag nemen. Tijdens de voorrondes is er geen mogelijkheid tot recreatief tennissen. Raadpleeg hiervoor het wedstrydschema bij de kantine. Hutsel de Knutsel toernooi/Venray open Jullie hebben inmiddels de inschrijfformulieren ontvangen voor voornoemde toernooien. Inschrijving voor beide toernooien kern nog tot 12 juni. Opening verlichting Afgelopen woensdag is de verlichting officieel geopend. Vanaf nu is het mogelijk om ook in de avonduren langer te tennissen. Vanwege problemen met de tijdklok kan het zijn dat van buitenaf de verlichting niet ingeschakeld kan worden. Hier wordt aan gewerkt. Wilt U echter toch tennissen in de avonduren dan kunt U de sleutel van de kantine ophalen bij één van de bestuursleden.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 6