mm - 13 - R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Zaterdag 10 juni is er van 13.00 tot 15.30 uur 'kiusmiddag' op school. De ouders van onderstaande leerlingen worden gevraagd om mee te helpen: Roel Heidens, Tim Jacobs, Bettie van Rensch, Kim Tacken, Sanne Strijbos, Anja Hendrix, Yvon Duijkers, Mitchell Bartels, Nina Classens en Marlou Saris. Van de leerkrachten is D. Camps aanwezig. (Schoffels, harken, bezems en eventueel kruiwagens zijn welkom) Maandag 12 juni is er geen school i.v.m. Pinksteren. Dinsdag 13 juni zijn er 10-minutengesprekken voor de ouders die daar gebruik van willen maken. Dinsdag 13 juni is er mr-vergadering. Aanvang 20.00 uur. (De vergadering van 8 juni is verschoven naar deze datum) Voor de leerlingen van groep 8 die komend schooljaar het Dendroncollege bezoeken is er woensdagmiddag 14 juni een kennismakingsbijeenkomst. Vrijdag 16 juni gaan de leerlingen van groep 5 t/m 8 op schoolreis. De leerlingen van groep 1 t/m 4 hebben deze dag vrij omdat de leerkrachten als begeleiding meegaan. Hartelijk dank aan iedereen die mee heeft gespaard: we hebben 14 boeken en/of cd-roms aan onze collectie kunnen toevoegen Kapelaan W. van Dijck, die op onze school de godsdienstlessen in groep 5/6 verzorgt en de kinderen van groep 4 heeft voorbereid op de Eerste Communie, zal op zaterdag 17 juni in Roermond door bisschop Wiertz priester worden gewijd. Op zondag 18 juni zal hij om 10.30 uur in de kerk van Melderslo de Eerste Heilige Mis opdragen, aansluitend is er tot 14.00 uur receptie in zaal "Het Wiel". Op zaterdag 24 juni zal hij in Venray de Eerste Heilige Mis opdragen om 19.00 uur in de dekenale-kerk van St. Petrus Banden, op zondag 25 juni om 10.30 uur in de kerk van O.L. Vrouw van Zeven Smarten. Zondag is er aansluitend gelegenheid tot feliciteren in zaal "In Den Engel". Het adres van kapelaan Van Dijk is: Dr. Poelsstraat 4, 5802 AX Venray.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 13