OUDERENBOND 9 REDACTIONEEL Dagtocht 16 augustus 2000 Stoomtrein Veluwe - rondrit Oost Betuwe Op woensdag 16 augustus a.s. hebben we onze jaarlijkse dagtocht. De organisatie is rond en we hebben geprobeerd om er een niet te drukke, maar een gezellige dag van te maken. 08.30 uur vertrek vanuit Castenray 09.30 uur aankomst in Lent; koffie en appelgebak Rondrit o.l.v. gids in de bus door de Ooypolder en Oost Betuwe o.a. Kasteel Doorneburg enz. 12.30 uur koffietafel in Lent 14.30 uur vertrek vanuit Apeldoorn met stoomtrein over de Veluwe naar Dieren. 15.50 uur aankomst in Dieren, waar onze bus klaar staat en ons naar Zutphen brengt voor een uurtje vrije tijd. Men kan hier op eigen gelegenheid op een van de mooie terrasjes met uitzicht op de IJssel iets gebruiken of men kan de oude binnenstad bezichtigen Het diner is weer in het "Witte Huis" in Zeeland, waar we al vaker gegeten hebben. 20.00 uur Weer terug in Castenray Dankzij een bijdrage vanuit onze kas en een "schoffelbijdrage" kunnen we de onkosten laag houden, nl. F 65,- p.p. Wij rekenen op een volle bus; opgave bij het bestuur. K.B.O. "Ouderen achter de P.C.": computercursus In het najaar start de K B.O. een cursus "Ouderen achter de P.C.". Deze cursus is speciaal voor beginners en iedereen vanaf 50 jaar is welkom. Het worden 6 lessen van elk 2 uur en worden ook door ouderen gegeven. Zij hebben hiervoor een speciale opleiding genoten. Om aan de cursus deel te kunnen nemen is hel niet noodzakelijk dat men thuis over een computer beschikt. De lessen vinden plaats op vrijdagmiddag van 14.00 - 16.00 uur in het gebouw van de Gilde-opleidingen aan de Tinnegieterstraat te Venray. De kosten van de cursus voor leden f 55,-; voor niet-leden f 85,-. Aanmelden voor deelname gaarne voor 1 augustus 2000 bij een van de bestuursleden "Streetdogs" Willen degenen die zich opgegeven hebben voor de zeskamp bijeenkomen op 14 juni a.s. om 20.00 uur bij Riet in de kantine. Graag even afmelden als je niet kunt, bij een van de coaches. Groeten Riet en Diny. VAKANTIE Ook de redactie van De Schans gaat met vakantie dit jaar en wel in de weken 27 - 28 - 29 - 30. De laatste Schans voor de vakantie verschijnt op donderdag 29 juni a.s. en de eerste na de vakantie op donderdag 3 augustus a.s. Noteert U deze data???!!!

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 10