TENNISCLUB "OIRLO - CASTEN RA Y" Rabobank Zevenrode Tel. (0478) 530 430 rabobank.zevenrode@tref.nl www.rabobank-zevenrode.nl Dorpencompetitie De uitslagen van het afgelopen weekend; Zaterdag 27 mei: TV Oostrum C - TC Oica C 8-2 Zondag 28 inei: TV America D - TC Oica D 4-6 Voor komende zaterdag, 3 juni, staat de laatste wedstrijd op het programma. Het A team speelt dan om 18.00 uur thuis tegen LVH Al. Afsluiting dorpencompetitie Op vrijdag 9 juni vindt een feestavond plaats voor alle deelnemers aan de dorpencompetitie van onze vereniging. Tijdens deze avond, aanvang 20.00 uur in de kantine van het tennispark, zal gezorgd worden voor een barbecue. Hutsel de Knutsel toernooi Ma het succesvolle toernooi in 1999 willen we dit toernooi dit jaar wederom plaats laten vinden en wel van 23 t/m 25 juni. Dit toernooi is zowel voor junioren als senioren. De opgave is individueel. De poules zullen zoveel als mogelijk op sterkte ingedeeld worden. De inschrijfformulieren dienen voor 12 juni ingeleverd te worden. Rabobank Hypotheek een half jaar rentevast, nu maar 4,6%! De eerste tijd in uw nieuwe huis is het duurst. Daarom is er nu al een Rabobank Hypotheek met maar 4,6% rente, een halfjaar gegarandeerd. Na zes maanden kiest u. Of weer een halfjaar vast met de dan geldende rente. Of een langere rentevastperiode. Zo hebt u alle vrijheid en kunt u altijd de voor u voordeligste keus maken. Wilt u weten hoeveel u dat in de maandlasten scheelt? Ga rekenen op internet: www.rabobank.nl of bel 0800-0502 (gratis). verzekeringen-financiële planning-belcggen-hypotheken-lenen-sparen In de duurste tijd de laagste woonlasten!

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 7