JEUGDWERK FANFARE "DORPSKLANK" Rollebol Veel wind, af en toe een bui; het viel gelukkig allemaal nog mee en wij kunnen terugkijken op een sportieve en gezellige Rolleboldag. We hebben een mooie 5e prijs gehaaid. Hierbij willen wij nogmaals alle leiding bedanken voor de spontane hulp, want zonder deze hulp kan zo'n dag niet doorgaan. Bedankt!!! Trapveldspelletjes Zaterdag 10 juni a.s. hebben we op het trapveld aan de Past. Verheggenstraat verschillende spellen georganiseerd. Hebben jullie zin om te voetballen, trefballen, volleyballen enz., geef je dan voor vrijdag 9 juni a.s. op bij Marjo Stiphout, tel. 571904, zodat we weten hoeveel personen we ongeveer kunnen vernachten. We beginnen om 20.00 uur en gaan tot ongeveer 22.00 uur door en het is gratis. Wandelv ierdaagse j Ook de wandelvierdaagse in Venray staat dit jaar weer op ons programma. Deze wordt gehouden van 15 t/m 18 juni a.s. Op vrijdag 16 juni lopen wij niet mee, omdat de basisschool dan haar schoolreisje heeft. Dit heeft geen gevolg voor de jurering. Je kunt je voor deze vierdaagse opgeven t/m zondag 4 juni a.s. bij Marjo Stiphout, tel. 571904. De onkosten bedragen f7,50. Repetitie Op donderdag 1 juni is er geen repetitie i.v.m. Hemelvaartsdag. Op donderdag 8 juni a.s. is er weer repetitie voor alle leden in de Wis. Zorg dat je tijdig aanwezig bent i.v.m. inspelen, zodat om 20.00 uur de repetitie voltallig kan beginnen. Bestuurssamenstelling: Geert Janssen heeft aangegeven zijn bestuursfunctie te moeten beeindj.gen om gezondheidsredenen. Wij betreuren dit uiteraard, maar beseffen ook dat zijn gezondheid boven alles gaat. Geert, we wensen je veel sterkte toe, en hopen dat het musiceren daarbij een steun mag zi jn Geert was in zijn functie als voorzitter het aanspreekpunt van onze vereniging, zowel voor de leden als voor de leerlingen die in opleiding zijn bij de muziekschool. Deze zaken worden nu waargenomen door: Mariet Hendrix-Vervoort tel. 571792 en Wiel Dinghs, tel.571805. Wandelvierdaagse 18 juni a.s.: Op zondag 18 juni a.s. wordt de wandelvierdaagse weer traditioneel afgesloten met een bloemendefile voor alle wandelaars. Fanfare Dorpsklank verleent hieraan ook haar muzikale medewerking. Hoe laat we aanwezig moeten zijn horen jullie nog. Voorlopig programma: 18 juni Wandelvierdaagse Venray. 23 juni Venray muziek totaal. 24 juni Oud papier. HelpersMartijn Direks-Wilma Classens-DWithagen 29 juni Muzikale rondgang door Castenray. 30 juni Serenade brengen 25 jarig huwelijk. 6 juli Laatste repetitie. 9 juli Bierfeesten Castenray. 17 sept. Herdenkingsdienst op Engels kerkhof te Venray. - 20 -

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 20