OUDERENBOND - 9 - Muziekfeesten - Lentefeest senioren Merselo De werkgroep Senioren heeft weer een Lentefeest georganiseerd in de feesttent van de Muziekfeesten in Merselo en wel op donderdag 8 juni a.s.; aanvang 13.30 uur. Het belooft een gezellige middag te worden met het senioren-orkest - het rad van avontuur - Floor v.d Giesen uit Venray en Pierre van Helden (buutereedner). Toegangskaarten in de voorverkoop a f 5,- bij mevr. Nel Cox. Huifkar- en fietstocht 5 juli a.s. Op woensdag 5 juli a.s. n.m hebben we weer een huifkar- en fietstocht georganiseerd. We gaan dit keer naar de Maas in Geijsteren, waar we in restaurant "De Watervogel" de Jï koffie hebben besteld. Hoe laat we vertrekken maken we nog bekend, maar de datum kunt U alvast vrij houden. Onze jaarlijkse dagtocht wordt weer in augustus georganiseerd. We zijn nog bezig om een mooi pro gramma samen te stellen. Spellemttiddag in samenwerking met de afdeling Oirlo en Oostrum 26 juni a.s. Op maandag 26 juni a.s., aanvang 14.00 uur, hebben we een spellenmiddag georganiseerd. De mensen vanuit Oostrum en Oirlo komen bij ons door middel van een fietstocht. Voor onze leden is er geen fietstocht, omdat wij om 14.00 uur beginnen met het spellen- circuit. Cm± 15.00 uur komen onze gasten. Wij hebben spellen die voor iedereen een leuke middag garanderen. Het zijn spellen aan tafel en door de zaal, zodat iedereen lopend en zittend mee kan doen. Wij zorgen voor koffie en vlaai a f 5,™ Waarom geen fietstocht voor onze leden? Wij vinden dat wij als gastvereniging aanwezig moeten zijn als de gasten aankomen. Ook hopen wij en we rekenen hierop, dat onze leden mee willen helpen, hetzij met de koffie en de vlaai serveren, hetzij met de begeleiding bij de spellen. Deze spe len worden aangeboden door de K B.O. Limburg en worden door mevr. Philipsen uit Sevenum en mevr. Timmermans uit Beesel hier geplaatst. In verbard met de organisatie willen wij weten op hoeveel mensen wij kunnen rekenen, dus gaarne opgave bij: mevr. Mie Thielen, tel. 571340 mevr. Nel Cox, tel. 571589 mevr. Truus Tacken, tel. 571249 dhr They Seijkens, tel. 571953 K.B.O. "Ouderen achter de P.C.M; computercursus In het najaar start de K.B.O. een cursus "Ouderen achter de P.C.". Deze cursus is speciaal voor beginners en iedereen vanaf 50 jaar is welkom. Het worden 6 lessen van elk 2 uur en worden cok door ouderen gegeven. Zij hebben hiervoor een speciale opleiding genoten. Om aan cie cursus deel te kunnen nemen is het niet noodzakelijk dat men thuis over een computer beschikt. De lessen vinden plaats op vrijdagmiddag van 14.00 - 16.00 uur in het gebouw van de Gilde-opleidingen aan de Tinnegieterstraat te Venray. De kosten van de 4 cursus vcor leden f 55,-; voor niet-leden f 85,-. Aanmelden voor deelname gaarne voor 1 augusti s 2000 bij een van de bestuursleden.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 9