HANDBOOGSCHUTTERIJ "DE BATAVIEREN" CASTENRAY. Gevonden - 19 - Tou nooi St Thomas Blerick. Vrijdag 19 mei hebben we met 11 schutters deelgenomen aan 't tournooi van St Tho nas te Blerick en er de volgende resultaten behaald. De Batavieren 1 behaalde 1276 pnt met Jan Vollenberg als hoogste schutter met 227 punten. De Batavieren 2 behaalde 856 pnt met 5 schutters, met Jos Hendrix als hoogste schutter met 188 punten. Nederlandse Persoonlijke Kampioenschappen. Zaterdag 27 en zondag 28 mei worden in Sittard de Nederlandse Kampioenschappen verschoten, met deelnamen van Jan Vollenberg hij schiet op zondag, Jan veel succes. dinsdag 30 mei Trainings-avond, deze begint om 20.00 uur. Bate vieren Tournooi. Dorderdag 1 juni krijgen we St Willibrordus Milheeze op bezoek voor deelnamen aan ons Batavieren tournooi, de volgende personen worden verwacht voor 't noteren van de punten, nl. Jan Tacken, Bert Geerets, Bob Kuijpers en Bert Emonts om 19.30 uur aanwezig zijn Zeskamp zeskamp zeskamp zeskamp zeskamp zeskamp zeskamp zeskamp zeskamp "De east side" Zoals ju llie weten hebben we vorig jaar de zeskamp gewonnen en mogen we nog een keer gaan fit: lissen, net zoals het jaar ervoor. We willen op 23juni deze avond sportief gaan invullen ter voorbereiding op de komende zeskamp. Voor Annie en Marly zit hel coachen er op en nemen May Cremers en Anjo Seijkens het van ons over. Wij hopen dat zij er net zoveel plezier in gaan krijgen als wij dat hebben gehad. Dus wil je dit jaar ook meedoen en kom je van de basisschool af kun je je opgeven bij Anjo en May Op de "getrainde" spelers van andere jaren wordt zeker geteld om de beker te verdedigen van het vorig jaar! Al met al we tellen op jong en oud die mee willen doen. Dus geef je spontaan op ook al denk je, ik ben te oudje kunt altijd wel iets voor het team betekenen. Diegene die 23 juni mee willen Fitnissen a.u.b. op geven bij Annie of Marly vóór 19 juni zodat we weten met hoeveel we zijn. Hoe meer zielen hoe meer vreugde! Bij goed weer vertrekken we met de fiets om 19.15uur bij slecht weer om 19.45uur bij de kerk. De Fitnisavond duurt van 20.00uur tot 21.30uur. Wil je daarna nog uit dan kan dat nog met geraak. ZILVEREN KINDERARMBANDJE P. Dinghs, Horsterweg 30

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 19