Programma S.V. Castenray Afdeling Senioren. Veteranen: FANFARE DORPSKLANK VOETBAL-KORFBAL - 15 - .V. CASTENRAY Programma: Zarterdig 27 mei: BVC - S.V. Castenray Aanvang 16.45 Vertrek 16.00 uur De volgende spelers worden verwacht: T. Houwen J. v. Rhee J. Emonts J. Houwen Jos Wismans C. Sommers L. Druggen T. Strijbos H. Baltissen D. Wismans Joos. Classens Programma: 03-06-1000 Maashees -S.V. Castenray Repetitie s Op donderdag 25 mei a.s. is er weer repetitie voor alle leden in de Wis. Zorg dat je tijdig aanwezig bent i.v.m. inspelen, zodat om 20.00 uur de repetitie voltallig kan beginnen. Op donderdag 1 juni a.s. is er geen repetitie i.v.m. Hemelvaartsdag. Concert 25 juni a.s.: Op zondag 25 juni stond er een concert gepland samen met de fanfare uit Ysselsteyn. Helaas kan dit niet doorgaan, omdat diverse muzikanten uit Ysselsteyn verhinderd zijn. Oud papier 27 mei a.s. Op zaterdag 27 mei a.s. wordt er weer oud papier ingezameld. De container staat zoals normaal bij Piet Arts aan de Tunnelweg. De helpers zijn deze maand» Theo Jacobs, Marianne Direks en Yolanda Classens. De helpers worden verzocht om tijdig, t.w. 9.30 uur aanwezig te zijn. Op zondag 18 juni a.s. wordt de wandelvierdaagse weer traditioneel afgesloten met een bloemendefile voor alle wandelaars. Fanfare Dorpsklank verleent hieraan ook haar muzikale medewerking. Hoe laat we aanwezig moeten zijn horen jullie nog. Voorlopig programma: 27 mei Oud papier. HelpersThJacobs-Marianne Direks-YClassens 18 juni Wandelvierdaagse Venray. 23 juni Venray muziek totaal. 24 juni Oud papier. HelpersMartijn Direks-Wilma Classens-DWithagen 29 juni Muzikale rondgang door Castenray. 30 juni Serenade brengen 25 jarig huwelijk. 6 juli Laatste repetitie. 9 juli Bierfeesten Castenray. Wandelvierdaagse 18 juni a.s.»

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 15