Ben jij tussen de 12 en 21 jaar en wil jij meedenken, meepraten en meebeslissen over zaken die jou aangaan???? Kom da i op 21 mei om 14.ftft uur naar "De Witte Hoeve in Vgnray Dan gaan we namelijk samen bekijken wat een goede manier is om als jongere voortaan altijd mee te kunnen bepalen wat er gebeurt in Venray. Rabobank het snelst met overboeken geld L Bijvoorbeeld op het gebied van skatebaan, jongerencentrum, muziek, geweld, veiligheid, manifestaties, openbaar vervoer, verlichting, graffiti, speelvoorzieningen, JOP's, scholen en dergelijke. Nog vragen? Bel 517317 en vraag naar Vera. Groetjes, Ewout, Mariska, Ruud, Bert en Vera SYNTHESE Jongerenwerkers SYNTHESE Venray. Onderzoek Consumentenbond wijst uit: Recent onderzoek van de Consumentenbond wijst opnieuw uit dat de Rabobank het snelst van alle Nederlandse banken betalingen uitvoert. Dit geldt voor transacties met andere banken inclusief de Postbank. Niet alleen qua snelheid komt de Rabobank goed uit het onderzoek, maar ook qua kosten. De bank berekent geen extra rentedagen, dus ze valuteert niet. De Rabobank kiest ervoor in het betalingsverkeer niet te valuteren. Zij vindt het van belang dat haar klanten kunnen rekenen op korte tijdlijnen en een doorzichtige kostenstructuur. Het onderzoek in de ConsumentenGeldgids van maart/april 2000 bevestigt, dat de Rabobank haar inspanningsverplichting naar haar klanten toe ook in de praktijk waarmaakt. Maar de wereld van "het betalen" verandert snel. Zaken als de komst van de euro, e-commerce en de 7 x 24-uurs-economie stellen immers nog hogere eisen aan het betalingsverkeer. De Rabobank ziet het dan ook als een uitdaging om, ook in die nieuwe wereld, de meetlat van kwaliteit op een nog hoger niveau te leggen. Daarbij zal zij zich vooral richten op het verder versnellen van de transactie verwerking en de elektronische informatievoorziening. Zo kan elke betaalrekeninghouder per eind mei 2000 via de Rabofoon opvragen wat het saldo en de af- en bijschrijvingen waren tot het moment van opvragen. Kortom, on-line en realtime informatie-voorziening over de betaalrekening; sneller kan niet! Later in 2000 volgen Rabo Internet Bankieren en Rabo Telebankieren Extra (Windows) met deze optimale informatievoorziening.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 8