L/A .-"O. i !iy Le G D.I.S. FANFARE "DORPSKLANK" - 17 - Li li R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Marcel Nijs is dinsdag 16 mei verhuisd. Zijn nieuwe adres is: Vrouw Traasstraat 23, 5913 VB Venlo Zijn telefoonnummer blijft 077 352 10 25. Dinsdagmiddag 23 mei verzorgt het IVN voor de leerlingen van groep 7/8 een tocht door de Castenrayse Vennen. De bomenactie van Smith loopt nog tot het einde van deze maand. Wie nog punten heeft voor kinderboeken wordt gevraagd deze uiterlijk vrijdag 26 mei in te leveren. Alvast hartelijk bedankt. Afgelopen zaterdag werd op sportpark De Heesakker door de spelers van het Ie elftal gestreden om de titel 'Superchamp'. De eer om zich kampioen der kampioenen te mogen noemen ging naar Harm Büddiger. Na 6 spelonderdelen was hij met afstand de beste. De klassering van de top 5 was als volgt: Harm Büddiger 117 punten Steffan Weijs 101 punten Ivan Maes 98 punten Tom Strijbos 82 punten Ron van Osch 79 punten Verder wil het eerste elftal iedereen bedanken die hun felicitaties hebben overgebracht en hebben bijgedragen aan het slagen van de kampioensreceptie. Met name een woord van dank aan ceremoniemeester Maria Dinghs en het Bestuur van S.V.C. voor de organisatie. Het was een receptie c m niet snel te vergeten. Namens het eerste elftal, Repet:.tie 18 mei a.s. Op donderdag 18 mei a.s. is er weer repetitie voor alle leden in de Wis. Zorg dat je tijdig aanwezig bent i.v.m. inspelen, zodat om 20.00 uur de repetitie voltallig kan beginnen. Op maandag 22 mei a.s. is er bestuursvergadering bij Wiel Dinghs; aanvang 20.00 uur Op zondag 28 mei a.s. is er een concert samen met de fanfare uit Ysselsteyn. Volgende week volgt er meer informatie hier over :.n De Schans. w* éi

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 17