6» Voor optimaal en veilig rijplezier Verkoop auto's, nieuw en gebruikt Reparatie en onderhoud alle merken Erkend Bovag dealer Levering en inbouw alarmsystemen APK Keuringen Dealer Stella Brommobie! Financiering Leasing WEJEBE BUTTERSWUCKB. V Oude Heerweg 23 5863 AC B/ittersw/Jck tel. 0478-532444 fax. 0478-532641 - 16 - Verslag van de korfbalwedstrijd: Flamingo's B2- BI De Flarlingo's beginnen in de aanval na het startsein. Dan onderschept Marloes de bal en gooit deze naar Marlies. Na een paar minuten spelen raakt Marlies geblesseerd aan haar knie en komt Rianne als vervangster in het veld. Nu heeft de aanval weer de bal en er zijn wel goede kansen maar alleen wordt er niet gescoord. De Flamingo's pakken de bal af en nu moet de verdediging het werk doen. Elleke onderschept de bal en brengt deze over naar het aanvalsvak maar in het aanvalsvak wordt maar niet gescoord. Na een paar goede kansen krijgt Yvonne een strafworp, maar helaas het blijft toch 0-0. Nu hebben de Flamingo's de bal maar we geven ze geen kans, want de bal wordt al weer onderschept en doorgespeeld naar Rianne, die een fantastisch afstandschot maakt en jawel hoor het is 1-0. Nu krijgen de Flamingo's de bal maar ze krijgen maar geen doelpunt. Na een tijdje wordt de bal weer naar het aanvalsvak gebracht en Marian neemt een doorloopbal en het is 2-0 voor ons. Na de rast krijgen wij de bal in het aanvalsvak en na een paar minuten is door Marloes 3-0 geworden. Dan neemt Elleke een doorloopbal en deze zit, maar jammer genoeg wordt hij afgekeurd. Dan zien de Flamingo's ook een kans om te scoren en ze doen dit en het is 3-1 Dan onderscheppen de Flamingo's de bal weer van ons en is het na een tijdje 3-2. Dan zijn er nog een paar kansen voor Rianne en Fieke maar het lijkt wel alsof de bal niet meer in de kc rf wil. De kansen vliegen ons om de oren, maar zonder succes. Marian laat het er niet bij zitten en scoort vanachter de korf en het is 4-2. Maar ook de Flamingo's laten het er niet bij zitten en al snel is het 4-3 en even later zelfs 4-4. Nu beginnen de Flamingo's ons best wel een bee je op de zenuwen te werken maar we zien geen kans meer om te scoren en de eindstar.d is dan ook 4-4. We hadden als we alles wonnen nog kans op kampioenschap gehad als DIS een wedstrijd zou verliezen maar deze kans is ons aan de neus voorbij gegaan. Maar we mogen niet klagen want we eindigen net als binnen op een mooie 2e plaats! De BI ,v WEJEBE BUTTERSWUV.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 16