TEN NIS CL UB OIRL O - CASTEN RA Y Dorpencompetitie De afgelopen 2 weekenden zijn er diverse wedstrijden gespeeld door teams van onze vereniging. De uitslagen zijn als volgt; Zaterdag poule A TC Oica - TV LVH A2 TV LVH Al - TC Oica TC Oica - TV Swolgen 10-0 8-2 8-2 Zaterdag poule C TV America - TC Oica TC Oica - TV Oostrum 9-1 3-7 Zondag Poule D TV Swolgen - TC Oica 8-2 Programma: Zaterdag 6 mei: TV Ysselsteyn A - TC Oica A 19.00 uur TC Oica C - TV Ysselsteyn C 17.00 uur TV Merselo D - TC Oica D 16.00 uur Dorpencompetitie junioren Uitslagen; TC Oica D2 - TV Ysselsteyn D2 0-8 TV Swolgen BI - TC Oica BI 0-8 TC Oica BI- TV Ysselsteyn B1 5-3 Vanwege de paasvakantie is er voorlopig geen programma voor onze jeugdteams. Ciubkampioenschappen Dit jaar willen de clubkampioenschappen spreiden zodat iedereen aan alle onderdelen mee kan doen. Derhalve hebben we besloten om de voorrondes van de dubbelspelen te houden van 13 juni t/m 21 juni. Deze dubbelspelen betreffen voor de senioren de heren- en damesdubbel en voor de junioren de meisjesdubbel en de mix junioren dubbel. In deze week zullen alle voorrondes gespeeld worden. De uiteindelijke finale zal gespeeld worden in het finaleweekend in september. Voor dit seizoen kun je dus aan alle onderdelen, enkel, mix-dubbel en dubbel, mee doen. Schrijf je daarom al vast in voor voornoemd onderdeel en zoek een partner. Inschrijving kan tot zondag 21 mei 2000. Het inschrijfgeld, fll0,~ per seniorenkoppel en f15,— per juniorenkoppel, gaarne voldoen bij opgave. Opening lichtinstallatie Op woensdag 31 mei 200 willen we een feestelijk tintje geven aan de ingebruikname van de verlichting. Op deze dag gaat het gebruikelijke racket wisselen voor senioren dames en heren gewoon door. Tijdens deze avond zal de verlichting officieel in gebruik worden genomen. Om voornoemde te vieren is er tussen 22.00 en 23.00 uur een "happy hour" voor alle aanwezigen. 7 - o

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 7