SWINGEND SCHÖN TEGEN SWIF(F)T(ER) Na de nederlagen tegen de nummers 2 en 3, KCHB en DOT, begonnen we op paasmaandag met weinig hoop aan de wedstrijd tegen de koploper Swift 3. Loes moesten we helaas missen binnen de lijnen, omdat ze hard nodig was in het ziekenhuis. Luus die het vandaag langs de lijn zonder trainer Jan moest doen, maar gelukkig wel weer met een (voor korfbalbegrippen) heleboel supporters, gaf ons voor de wedstrijd 1 duidelijk advies: met verstand korfballen. Iedereen was het 'nier volkomen mee eens, dus dit brein werd door sommigen nog effe snel van hel nachtkastje gevist. Dit bleek al erg vroeg in de wedstrijd effect te hebben, want Lonneke K. sloeg al vroeg in de wedstrijd een doelpunt aan de haak. Swift viste duidelijk in de beginfase achter het net, want ook Kerstin was haar dame te snel af en kon door middel van een uitwijkende Kerstinbal de stand op 2-0 brengen. 'Gradje'-Winke, die nog helemaal in feeststemming verkeerde, zette haar 'kweetniet-dame op het verkeerde been en kon via een Joanballetje de 3-0 tot stand brengen. Iedereen kneep zichzelf even in de arm om te zien of de wekker al wel was afgelopen, want op 3-0 voorkomen tegen Swift dat gebeurt toch alleen in je stoutste dromen?! Swift hielp ons even uit onze prachtige droom, want onze voorsprong werd verkleind tot 2 punten verschil. Lonneke Kupido die de laatste tijd van afstand goed kan mikken, trok ook deze keer weer haal pijl en boog en trof wederom vol de roos (4-1). De champagne en friet werd al besteld voor f 43,45 met een overvloed aan wisselgeld, maar helaas verstoorde Swift dit feestje zodat Moeke en Constantijn alles zelf op konden peuzelen. Knoop in je zakdoek-Lonneke P. werd helemaal haai van de frikadellen geur die over de kamp dreef vanuit hartje casele en kon deze niet aan haar neus voorbij laten gaan. Daarom kwam ze volop in actie en sprintte als een kiep zonder kop richting korf en gooide de bal in hetzelfde geval (5-2) De druk was van de ketel want Kroegtijger Winke, die haar avond had doorgebracht in Stratums Horst, kon nadat CaféLeeuw Sindy was uitgebroken, wegtrekken achter de korf en de 6-2 op haar naam zetten Het was duidelijk dat deze combinatie de avond tevoren al afgesproken was tijdens het 'gezellige' avondje uit. Eelke, die haar snelle dame erg goed te pakken had, mocht een tijdje na rust even uitpuffen en werd vervangen door oelders bloed. Als easels 6-tal wilden we nu ook onze collega oosterburen een kans geven om onze voorsprong nog meer uit te dijen. Joyce, die ons volgend jaar gaat verlaten (wat betekent dat er alleen nog maar blauw bloed zal korfballen), wilde nog even laten zien dat ze wel zeker kan scoren. Ze nam ons aanbod met volle dijen aan en wist tot twee keer toe de korf te bevredigen, waardoor het opeens verschrikkelijk begon te stinken. Dit kon ons kreuntje van genot echter niet drukken, we hadden namelijk een voorsprong van 6 doelpunten met nog 7 minuten te spelen Dat we helemaal afgemat waren van ons stevig robbertje korfbal bleek wel, want we kregen toch nog 3 doelpunten om onze oren. Dik tevreden konden we het veld verlaten met een mooie 8-5 op het scorebord. Er werd lekker fel gekorfbald en de kansen werden goed benut. We hopen dat we deze lijn voort kunnen zetten, zodat we misschien nog voor een podiumplaats kunnen gaan. Bij deze willen we Paulien nog bedanken voor haar inzet en ook alle supporters weer bedankt voor de aanmoedigingen. Zondag 7 mei spelen we om 13.00 uur in Liessel dus we hopen jullie daar weer te mogen begroeten. Groetjes A&A Friture 't Klumpke Friture yt Klumpke Zaterdag 3 juni a.s. zijn wij na 19.00 uur gesloten Friture 't Klumpke Friture 't Klumpke

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 16