HANDBOOGSCHUTTERIJ "DE BA TA VIEREN A ?=3 R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray - 19 - Trainings-avond - Onderlinge competitie. Dinsdag 25 april: Trainings-avond. Aanvang 20.00 uur. Op deze avond wordt tevens de finale wedstrijd van de onderlinge competitie verscholen, de volgende schutters hebben zich hiervoor geplaatst nl, Piet Heidens winnaar gehele competitie, Mart Smulders winnaar le periode, Leo Steeghs winnaar 2e periode en Bert Geerets winnaar 3e periode, zij schieten tegen 't gemiddelde van dit moment in procenten. Toernooi O. VU. Grashoek. Vrijdag 28 april nemen we deel aan 't nederlaag-toernooi van O. V. U. Grashoek. om voor een prijs in aanmerking te komen dient men met minimaal 9 schutters deel te nemen. We vertrekken om 18.45 uur. Op Goede Vrijdag (21 april), bezoeken de leerlingen van groep 5/6 7/8 en 3/4 om beurten de kerk. Groep 5/6 en groep 3/4 volgen, bekijken en bespreken met de eigen leerkracht de kruisweg. De leerlingen van groep 7/8 worden door pastoor Hoedemakers langs de kruisweg geleid. 2 Paasdag hebben alle leerlingen vrij, dinsdag 25 april is er weer school. Kerste H.Communie Zondag 30 april zullen tijdens de H.Mis van lO.OOuur 12 kinderen van onze school hun Perste H.Communie ontvangen. Het jeugdkoor en de fanfare zullen deze viering met hun zang en muziek opluisteren. De banken die voor de ouders en grootouders gereserveerd zijn worden met brietjes aangeduid. Wel is voor deze gelegenheid de "kinderkapel" open. De kinderen die de Eerste Communie ontvangen zijn: Bart Classens Bo Classens Maxime Classens Rene Classens Josje Dinghs Arno Heijnen Roy Hendrix Guido Kauffeld Maikel van Kuijck Rick Philipsen Moniek Seykens Stan Vullings Wij wensen de kinderen een fijne dag, samen met hun ouders, broertjes, zusjes en verdere familie.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 19